Celebrity

30. května 2021 06:00

Zuzana Schneidewind

Eva Holubová o vztahu s Bobem Kleplem: Snažil se mě uhnat, ale marně

Účastníci zájezdu - upoutávka

Česká komedie Účastníci zájezdu udělala z Boba Klepla a Evy Holubové pár, který si diváci okamžitě zamilovali. Málokdo ovšem ví, že od skutečného manželství nebyli daleko.

Bob Klepl se totiž do Evy Holubové skutečně zamiloval a toužil být víc než jenom přítel. „Známe se spolu od roku 1984, kdy mě obdivovala za mé loutkařské umění. Tedy téměř čtyřicet let. Já jsem ji svého času i balil, párkrát po ní vystartoval a žádal jsem něco víc. Ale nikdy z toho nic nebylo. Pokaždé mě odbyla, praštila po hlavě mokrým ručníkem, že si prý nebudeme kazit náš přátelský vztah,“ povzdechl si Klepl.

Přestože jsou oba zadaní, Bob si společnou budoucnost s Evou dokáže představit. „Mám pro ni slabost. Sice má svého manžela a já zase přítelkyni, ale od Účastníků zájezdů je mezi námi takový intenzivní vzájemný vztah. V podstatě jsme spolu častěji než s našimi partnery. Účastní se dokonce i všech našich rodinných událostí. V legraci říkám, že jak měl kdysi Menšík vedle sebe pořád Kostelku, tak já jsem Kostelka Holubové,“ přirovnal Klepl jejich vztah k legendární dvojici.

Pravidelně spolu jezdí po besedách a hrají divadlo. Na zájezdech dokonce spí v jednom hotelovém pokoji. „To abych si ho ohlídala,“ prozradila s úsměvem Holubová, kterou momentálně můžete sledovat také v seriálu Slunečná.

Klepl přiznává, že mu na Evě vyhovuje to, že je ta dominantní. Pro takové ženy má odjakživa slabost. „Ona je ta, co rozkazuje a já jsem spíš takový jako panda. Mám rád, když si mě žena dokáže omotat kolem prstu,“ popsal herec. Už i jeho první sexuální zkušenost byla o dominanci druhé strany. O panictví prý přišel v šestnácti letech s o mnoho let starší přísnou vychovatelkou na chatě poté, co společně uložili ostatní děti ke spánku.

Komedie Účastníci zájezdu sledujte v neděli 30. května ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.