Eva Perkausová se bude vdávat. Příteli řekla ano a bylo to velmi romantické

Moderátorka zpráv CNN Prima NEWS Eva Perkausová se tajně zasnoubila. Svému příteli, osmatřicetiletému podnikateli Ivanovi Heckovi, řekla ano po čtyřech letech vztahu. Jak žádost o ruku proběhla? A klekl si přítel na kolena?

Ivan Hecko požádal sedmadvacetiletou Evu o ruku na romantické večeři pod oblohou plnou hvězd. A prý to bylo veliké: „Ano, byla to moc krásná a nezapomenutelná chvíle. Bylo to romantické, ale detaily bych si chtěla nechat pro sebe,“ prozradila poněkud tajemně moderátorská hvězda.

Jedno ale prozradila. Ivan byl velmi nervózní a z kapsy mu vypadla krabička s prstýnkem. „To jsem se dozvěděla až poté, když vše proběhlo,“ směje se Perkausová. Jakou plánují svatbu? To se dozvíte v pořadu Showtime, který běží hned po Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.