Celebrity

1. dubna 2021 06:00

Petra Kloidová

Gabriela Lašková se po porodu druhého syna vrací do zpráv: Manžel se umí o děti postarat

Moderátorka Hlavních zpráv Gabriela Lašková ještě před pár měsíci odcházela se slzami v očích na mateřskou dovolenou. Dnes se vrací do televizních zpráv s novým kolegou Markem Kafkou. Rodičovskou roli prý dokáže bez problémů převzít i její manžel.

V nedávném rozhovoru Gabriela Lašková tvrdila, že si chce druhou mateřskou dovolenou prodloužit. „S prvním jsem šla do práce v sedmi měsících, ale protože moje práce je pár dní v měsíci a na chvilku. Je to fajn, že z vás není ta máma, co si zoufá, že je stále zavřená. Pro mě to fungovalo skvěle a i pro syna. Spokojená máma = spokojené dítě. Ale teď jsou kluci dva a je to náročnější, neumím si představit, že bych od tohoto teď odskakovala. Asi až bude Vincent větší a Beník začne chodit do školky, tak asi ano. Ale tentokrát nikam nespěchám. Přemýšlím o létě nebo podzimu. Uvidíme, nebudu plánovat,“ říkala ještě v lednu v rozhovoru pro Prima Ženy.

Od mateřských povinností ji nakonec odlákal nový kolega Marek Kafka, protože dosavadní zprávařské dvojice jsou momentálně hodně vytížené a je třeba posílit tým.

Ženatý sporťák Marek Kafka bude kolegou Gabriely Laškové

Gábina přiznává, že s kolegou si rozumí: „S Markem se známe už z období před mateřskou dovolenou a za mě jsme si na první dobrou sedli. Rozumíme si a věřím, že nám to i proto ve studiu bude klapat. Marek je navíc galantní, takže určitě zvládne i moje mateřské historky z probděných nocí a napínavé telefonáty domů,“ směje se sympatická moderátorka.

Marek je osmadvacetiletý mladík a vášnivý sportovec. V minulosti se živil jako trenér plavání a dělal kanoistiku na vrcholové úrovni. V roce 2009 se stal mistrem republiky na čtyřkánoi a díky sportu se pyšní vypracovanou postavou. Dřít ale umí i mimo závodiště. Do sportovní redakce CNN Prima NEWS se dostal jako mladý talent a brzy se vypracoval až na pozici moderátora. Na novou výzvu v podobě hlavní zpravodajské relace se velmi těší. Gabriela Lašková tvrdí, že jsou oba ve stejné životní fázi uklidnění. Ona je vdaná se dvěma dětmi, Marek ženatý. Kafka ale zatím s manželkou děti neplánuje.

Jedno dítě, žádné dítě

Gabriela Lašková začátkem září minulého roku porodila druhého syna Vincenta. Dva synové jí společně s aktivním psem dávají pořádně zabrat. Její manžel je ale výborný parťák, který se umí o děti bez problémů postarat.

„Manžel pomáhá, když je doma. Ale teď se stará o rodinu po finanční stránce a je v práci od rána do večera, takže jsem s klukama hodně sama. Umí se samozřejmě postarat, protože s Benediktem jsem šla do práce v jeho sedmi měsících (na pár dní v měsíci) a bylo to na manželovi, přebral tu štafetu se vším všudy, takže to má v malíčku a fungoval skvěle,“ říká.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.