Celebrity

2. srpna 2021 05:50

Petra Kloidová

Farmář hledá ženu je nejplodnější reality show. Kolik dětí díky seznamce vzniklo?

Laďka Něrgešová, Farmář hledá ženu

Reality show Farmář hledá ženu se po letech absence vrací. Spolu s ní i Laďka Něrgešová, moderátorka pořadu, která zavzpomínala a prozradila pár pikantností z natáčení. Kolik dětí zplodili účastníci televizní seznamky?

Dožínky, péče o dobytek nebo o koně, novodobí farmáři nemají přiliš času nazbyt. Realita venkova sice nabízí romantiku, často krásnou přírodu, ale hlavně tvrdou práci, kvůli které nemají takto zaměstnaní lidé čas najít tu pravou lásku.

Začátek pořadu Farmář hledá ženu se datuje jedenáct let zpátky, což překvapilo i samotnou moderátorku. „Úplně mě zarazilo, že už je to jedenáct let. A také jsem to zjistila náhodou, protože teď tam máme jednoho z farmářů – vlastně mladšího bratra toho našeho úplně prvního farmáře. A říkám, to přece nemůže být jedenáct let, vždyť já jsem pořád takový křupavý salátek a jedenáct let je dost,“ říká moderátorka Laďka Něrgešová, jež diváci uvidí i v nové sérii.

Plodná reality show Farmář hledá ženu

Úspěšná seznamka v minulosti napsala řadu silných, komplikovaných, ale i šťastných příběhů. Kromě toho se může právem pyšnit tím, že díky ní vzniklo dvanáct dětí. „Dnes jsme to počítali a narodilo se dvanáct dětí ze všech řad, za které vlastně můžeme a které by vlastně bez nás nebyly. A těch vztahů je tam opravdu hodně. Takže to asi nějakým způsobem funguje,“ přemítá Laďka Něrgešová.

Putovní kraťasy moderátorky

Pohotová moderátorka prozradila pro SHOWTIME i to, že na natáčení Farmář hledá ženu nosila zásadně jen jedny kraťasy, které vlastní doteď. „Mám jedny takové speciální kraťasy, já se teda snažím, aby v tom záběru nebyly a to jsou kraťasy, které jsem si koupila na úplně prvního farmáře a opravdu jsem to poctivě nosila jenom na natáčení. Vůbec ne do civilu a jsou trošku jeté,“ smála se. Osm farmářů právě teď hledá další ženu a vy se můžete přihlásit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.