zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Farmář hledá ženu je nejplodnější reality show. Kolik dětí díky seznamce vzniklo?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petr Kloidová , Vydáno: 02.08.2021
Reality show Farmář hledá ženu se po letech absence vrací. Spolu s ní i Laďka Něrgešová, moderátorka pořadu, která zavzpomínala a prozradila pár pikantností z natáčení. Kolik dětí zplodili účastníci televizní seznamky?

reklama

Dožínky, péče o dobytek nebo o koně, novodobí farmáři nemají přiliš času nazbyt. Realita venkova sice nabízí romantiku, často krásnou přírodu, ale hlavně tvrdou práci, kvůli které nemají takto zaměstnaní lidé čas najít tu pravou lásku.

Začátek pořadu Farmář hledá ženu se datuje jedenáct let zpátky, což překvapilo i samotnou moderátorku. „Úplně mě zarazilo, že už je to jedenáct let. A také jsem to zjistila náhodou, protože teď tam máme jednoho z farmářů – vlastně mladšího bratra toho našeho úplně prvního farmáře. A říkám, to přece nemůže být jedenáct let, vždyť já jsem pořád takový křupavý salátek a jedenáct let je dost,“ říká moderátorka Laďka Něrgešová, jež diváci uvidí i v nové sérii.

Plodná reality show Farmář hledá ženu

Úspěšná seznamka v minulosti napsala řadu silných, komplikovaných, ale i šťastných příběhů. Kromě toho se může právem pyšnit tím, že díky ní vzniklo dvanáct dětí. „Dnes jsme to počítali a narodilo se dvanáct dětí ze všech řad, za které vlastně můžeme a které by vlastně bez nás nebyly. A těch vztahů je tam opravdu hodně. Takže to asi nějakým způsobem funguje,“ přemítá Laďka Něrgešová.

Reality show Farmář hledá ženu se vrací na Primu.
Autor: FTV Prima Reality show Farmář hledá ženu se vrací na Primu.

Putovní kraťasy moderátorky

Pohotová moderátorka prozradila pro SHOWTIME i to, že na natáčení Farmář hledá ženu nosila zásadně jen jedny kraťasy, které vlastní doteď. „Mám jedny takové speciální kraťasy, já se teda snažím, aby v tom záběru nebyly a to jsou kraťasy, které jsem si koupila na úplně prvního farmáře a opravdu jsem to poctivě nosila jenom na natáčení. Vůbec ne do civilu a jsou trošku jeté,“ smála se.

Osm farmářů právě teď hledá další ženu a vy se můžete přihlásit:

Farmář Zdeněk Slouka (36).

Farmář hledá ženu: Osm vzkazů hledané lásce. Napište farmářovi, který vás zaujal!
 

reklama

Související témata: Farmář hledá ženu , Farmář hledá ženu , Laďka Něrgešová , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama