Slováček o Dádě: Musí se léčit, skončí jako Bartošová. Patrasová: Zostudil mě

Felix Slováček se rozhodl, že nebude manželku Dádu Patrasovou dál šetřit a promluví bez okolků o její údajné závislosti na alkoholu. Má k tomu pádný důvod. Chce, aby se začala léčit. Vyjádřil dokonce obavy, aby nedopadla podobně jako zpěvačka Iveta Bartošová. Co na to Dagmar?

V médiích se objevily informace od Patrasové o tom, že by s ní měl Felix Slováček plánovat nový hudební projekt, ve kterém by s Dádou zpívala celá rodina. Slováček to ovšem popřel. „Je to chiméra. Dokud se nezačne léčit z pití, nemá cenu s ní cokoliv řešit,“ řekl deníku Blesk. Hudebník se dokonce vážně obává o manželčin život, přirovnává ji ke zpěvačce Ivetě Bartošové a tvrdí, že jestli to takhle půjde dál, bude to její konec a zemře. A co na to Patrasová? „Zloděj křičí – chyťte zloděje. Ano, to je přesně můj manžel. A tohle přirovnání k Ivetě z jeho úst mě uráží. Z Felixe je mi špatně. Měl by se stydět za to, jak dokázal veřejně zostudit matku svých dětí,“ reagovala Dagmar.

Felix Slováček se ke kauze dál vyjadřovat nechce:

Rozchod s Lucií Gelemovou. Návrtat k Patrasové?

Hudebník Felix Slováček chodil s o čtyřicet mladší Lucií Gelemovou, avšak už nějaký čas pár netvoří. Rozešli se po sedmiletém vztahu. Byla to prý Gelemová, kdo se rozhodl jejich vztah ukončit. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ shrnula hlavní důvody.

Hudebník její slova o tom, že by byl tím, kdo dostal kopačky, ovšem zpochybnil. „Bylo to naše společné rozhodnutí. Je to mladá, krásná žena, která si zaslouží založit rodinu a mít děti. A to já jí ve svém věku už nejsem schopen dát,“ svěřil se Slováček.

Výhružné SMS a alkohol

Gelemová se vyjádřila i k Slováčkově právoplatné ženě Dagmar Patrasové „Vstoupila jsem do nefunkčního manželství, byť bylo manželi z různých důvodů na veřejnosti prezentováno jinak. Pomluv, intrik a mnoho zlého stran jeho současné manželky, která sebe i mě dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, jsem si v tomto vztahu užila až dost,“ napsala a naznačila, že od Patrasové dostávala výhružné a vulgární SMS zprávy, které podle ní nepíše za střízlivého stavu: „Felix návrat ke své současné druhé manželce rozhodně nechystá, protože D. Patrasová se stále odmítá léčit,“ dodala Gelemová.

K jejich rozchodu se pro Prima Ženy vyjádřila i Dagmar Patrasová. „Lže o nefunkčním manželství. To měla zřejmě ona, která už byla vdaná a rozvedená. A co se týče Felixe, ten ode mě nikdy neodešel. Vždyť je tady každý den,“ dodala Dagmar.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.