zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rozchod Gelemové se Slováčkem? Je to jinak! Felix mě nikdy neopustil, říká Patrasová

Dagmar Patrasová se vyjádřila k rozchodu Felixe Slováčka s jeho partnerkou Lucií Gelemovou.
Autor: profimedia Dagmar Patrasová se vyjádřila k rozchodu Felixe Slováčka s jeho partnerkou Lucií Gelemovou.
David Laštovka , Vydáno: 19.05.2021
Hudebník Felix Slováček s o čtyřicet mladší Lucií Gelemovou už netvoří pár. Rozešli se po sedmiletém vztahu. Verze hlavních aktérů, co za rozpadem jejich lásky stojí, se ovšem rozcházejí. K rozchodu se pro server Prima Ženy vyjádřila také Dagmar Patrasová. Její reakce vás možná překvapí!

reklama

Rozchod oznámila na své sociální síti Lucie Gelemová. V emotivním vyjádření uvedla, že původně měli s Felixem tuto zprávu zveřejnit společně v den jeho osmasedmdesátých narozenin, které má v neděli. Nešťastně se tomu prý stalo jinak a vše zůstalo nakonec na ní.

Byla to prý ona, kdo se rozhodl jejich vztah ukončit. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ shrnula hlavní důvody.

Felix se prý k manželce vrátit nehodlá

Nit suchou nenechala na Slováčkově stále ještě právoplatné ženě Dagmar Patrasové „Vstoupila jsem do nefunkčního manželství, byť bylo manželi z různých důvodů na veřejnosti prezentováno jinak. Pomluv, intrik a mnoho zlého stran jeho současné manželky, která sebe i mne dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, jsem si v tomto vztahu užila až dost. D. Patrasová mi navíc mimo jiné od roku 2015 zasahuje i do soukromí, a to zasíláním výhrůžných a vulgárních SMS zpráv, které často evidentně nepíše za střízliva. Život je příliš krátký a já už jej nechci dál trávit v takto toxickém prostředí. Já a jeho nejbližší zároveň víme, že Felix návrat ke své současné druhé manželce rozhodně nechystá, protože D. Patrasová se stále odmítá léčit,“ dodala Gelemová. 

Lže o nefunkčním manželství, tvrdí Dagmar Patrasová

Hudebník její slova o tom, že by byl tím, kdo dostal kopačky, ovšem zpochybňuje. „Bylo to naše společné rozhodnutí. Je to mladá, krásná žena, která si zaslouží založit rodinu a mít děti. A to já jí ve svém věku už nejsem schopen dát,“ svěřil se Slováček.

K jejich rozchodu se pro Prima Ženy vyjádřila i Dagmar Patrasová. „Tomu, co tvrdí paní Gelemová, se musím smát. Co když je to obráceně?“ naznačila s potutelným úsměvem. Narážela tak na skutečnost, že to byl Felix, kdo se rozhodl ze vztahu vycouvat. Nad nařčeními, která na její adresu napsala Gelemová, jen mávla rukou. „Lže o nefunkčním manželství. To měla zřejmě ona, která už byla vdaná a rozvedená. A co se týče Felixe, ten ode mě nikdy neodešel. Vždyť je tady každý den,“ dodala Dagmar.

Felix Slováček a Lucie Gelemová se rozešli: „Rozum byl silnější než city,“ uvedl Slováček.

Slováček o rozchodu s Lucií Gelemovou: Chce děti. Rozum byl silnější než city

Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová překvapila: Mám méně plastik než Felix Slováček

reklama

Související témata: Dagmar Patrasová , Felix Slováček , Lucie Gelemová , rozchod , milenka

reklama

Přečtěte si také

reklama