Celebrity

19. května 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Rozchod Gelemové se Slováčkem? Je to jinak! Felix mě nikdy neopustil, říká Patrasová

Hudebník Felix Slováček s o čtyřicet mladší Lucií Gelemovou už netvoří pár. Rozešli se po sedmiletém vztahu. Verze hlavních aktérů, co za rozpadem jejich lásky stojí, se ovšem rozcházejí. K rozchodu se pro server Prima Ženy vyjádřila také Dagmar Patrasová. Její reakce vás možná překvapí!

Rozchod oznámila na své sociální síti Lucie Gelemová. V emotivním vyjádření uvedla, že původně měli s Felixem tuto zprávu zveřejnit společně v den jeho osmasedmdesátých narozenin, které má v neděli. Nešťastně se tomu prý stalo jinak a vše zůstalo nakonec na ní.

Byla to prý ona, kdo se rozhodl jejich vztah ukončit. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ shrnula hlavní důvody.

Felix se prý k manželce vrátit nehodlá

Nit suchou nenechala na Slováčkově stále ještě právoplatné ženě Dagmar Patrasové „Vstoupila jsem do nefunkčního manželství, byť bylo manželi z různých důvodů na veřejnosti prezentováno jinak. Pomluv, intrik a mnoho zlého stran jeho současné manželky, která sebe i mne dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, jsem si v tomto vztahu užila až dost. D. Patrasová mi navíc mimo jiné od roku 2015 zasahuje i do soukromí, a to zasíláním výhrůžných a vulgárních SMS zpráv, které často evidentně nepíše za střízliva. Život je příliš krátký a já už jej nechci dál trávit v takto toxickém prostředí. Já a jeho nejbližší zároveň víme, že Felix návrat ke své současné druhé manželce rozhodně nechystá, protože D. Patrasová se stále odmítá léčit,“ dodala Gelemová.

Lže o nefunkčním manželství, tvrdí Dagmar Patrasová

Hudebník její slova o tom, že by byl tím, kdo dostal kopačky, ovšem zpochybňuje. „Bylo to naše společné rozhodnutí. Je to mladá, krásná žena, která si zaslouží založit rodinu a mít děti. A to já jí ve svém věku už nejsem schopen dát,“ svěřil se Slováček.

K jejich rozchodu se pro Prima Ženy vyjádřila i Dagmar Patrasová. „Tomu, co tvrdí paní Gelemová, se musím smát. Co když je to obráceně?“ naznačila s potutelným úsměvem. Narážela tak na skutečnost, že to byl Felix, kdo se rozhodl ze vztahu vycouvat. Nad nařčeními, která na její adresu napsala Gelemová, jen mávla rukou. „Lže o nefunkčním manželství. To měla zřejmě ona, která už byla vdaná a rozvedená. A co se týče Felixe, ten ode mě nikdy neodešel. Vždyť je tady každý den,“ dodala Dagmar.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.