Celebrity

17. května 2021 20:20

Gabriela Kolinová

Slováček o rozchodu s Lucií Gelemovou: Chce děti. Rozum byl silnější než city

Je to potvrzené. Hudebník Felix Slováček a malířka Lucie Gelemová se rozešli. Rozchod se slavným hudebníkem oznámila Gelemová v obsáhlém prohlášení, které zveřejnila na sociálních sítích. Pár spolu žil sedm let. Slováček se ale stále nerozvedl se svou manželkou Dagmar Patrasovou.

„Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ uvedla Lucie Gelemová na sociálních sítích.

A jak rozchod okomentoval Slováček? „My jsme se s Lucinkou takhle domluvili, přece jen je to mladá žena, touží po rodině, chce děti a já nejsem ten, kdo by to s ní táhnul až bůhví kam,“ prozradil v pořadu Showtime Slováček. Takže se dá říct, že rozum byl silnější než city? „Přesně tak. City se budou částečně pomalu vzdalovat, ale přátelé zůstaneme do smrti. Lituji, že tak úžasnou ženu, jako je Lucie, jsem nepoznal předtím,“ dodal známý hudebník.

V našem vztahu už bylo víc bolesti než radosti

Podobně to má i Lucie. „Bolí mě to nesmírně, neboť mám Felixe přese vše ráda, oddala jsem se mu celým srdcem a vnímám ho jako součást mé rodiny a života. V mnoha zásadních směrech bylo ve vztahu pro mě více bolestí než radostí, což dlouhodobě nelze snášet. Život je příliš krátký. A já už nechci dál žít v takovém toxickém prostředí,“ svěřila se v reportáži.

Toxickým prostředím má Lucie na mysli stále trvající manželství Felixe Slováčka s Dagmar Patrasovou. „Pomluv, intrik a mnoho zlého stran jeho současné manželky, která sebe a i mne dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, jsem si v tomto vztahu užila až dost,“ uvedla Gelemová, která tvrdí, že jí Patrasová píše výhružné a vulgární SMS zprávy. „Kolik je podobných vztahů, samozřejmě v českém showbyznysu. U nikoho však nenaleznete za zády podobný ‚černý element‘, který by celé roky pral špinavé prádlo na veřejnosti a snažil se škodit,“ dodala Gelemová.

Dagmar Patrasová prozradila, že se s Felixem vídají často

A co na to Dagmar Patrasová? „Je to věc mého manžela a jeho přítelkyně,“ napsala redakci Showtimu v SMS zprávě. Už loni před Vánoci ale prozradila, že se s Felixem vídá poměrně často. „On nosí maso, já mu vařím. My máme pohodu, ale nevím, co tam... Asi někomu ruply nervy,“ prozradila tenkrát.

Tenkrát Felix Slováček přiznal jen běžné partnerské neshody, tentokrát rozchod potvrdil. A jak to zvládá? „Cítím se tak jako na slzu v oku, ale s pochopením. Jsem v Jerevanu. Mám tady úžasnou akci, protože v Čechách se moc nehraje, tady lidí chodí bez roušek, teď jsem si dal padesátiletý koňak, zajedl jsem ho třešněma... Víš co, to se takhle těžko dá povídat. Já mám prostě hrozně rád život a užívám ho denně, pakliže to jde,“ uzavřel známý hudebník.

Slováček by se měl odstěhovat od Gelemové během léta. K manželce se prý vrátit nehodlá. Pravděpodobně bude bydlet u syna Felixe. Slováček a Patrasová mají ještě dceru Annu Julii. Ta nedávno vyhrála boj s rakovinou. Proč poslala svého tátu Felixe do patřičných mezí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.