Celebrity

26. dubna 2021 06:10

Petra Kloidová

Dagmar Patrasová: Měla milostné pletky s Delonem, Kocábem i Smoljakem

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová během svého života okouzlila řadu slavných mužů. S některými z nich prožila i milostné románky. Neslušné návrhy jí dělal dokonce francouzský herec Alain Delon, se kterým se poznala v polovině osmdesátých let na natáčení v Paříži.

Dagmar Patrasová patří k nejkrásnějším herečkám v Česku. Její nevšední krása zamotala hlavu nejednomu slavnému muži. V úterý 27. dubna oslaví 65. narozeniny.

Komplimenty od francouzského lamače srdcí

Dagmar okouzlila i francouzského krasavce Alaina Delona. Jak na něj vzpomíná? „Šli jsme spolu na večeři. Dodnes si vzpomínám, jak tehdy srkal ústřice a přitom na mě hleděl tím svým magickým pohledem,“ prozradila.

Delon z ní nemohl spustit oči a dvořil se jí tak, jak to Francouzi umějí. „Byl velmi milý a galantní. Komplimenty nešetřil,“ usmála se Dáda. Víc už ale prozradit nechtěla. Možná i proto, že v té době byla čerstvě vdaná za Felixe Slováčka.

Velká láska s Michaelem Kocábem

Velkou lásku za svobodna prožila s hudebníkem Michaelem Kocábem, se kterým se poznali jako studenti na konzervatoři a začali spolu chodit. „Má stejné charakterové vlastnosti jako Vinnetou. Je to čistý, průzračný a charismatický člověk pevných zásad. Moc ráda vzpomínám na krásné večery u Kocábů, kdy jsme seděli i s jeho rodiči, sestrou a babičkou,“ pěla na něj chválu Dagmar. V jejich případě ale zřejmě platilo, že stará láska nerezaví.

V roce 2000, když už oba měli svá manželství, se spekulovalo o tom, že si spolu znovu začali. Ani jeden z nich sice obnovený vztah nepřiznal, víc o tom však prozradil Dádin manžel Felix Slováček. Jak přiznal, jejich románek utnul hned v zárodku. „Trvalo to zhruba týden, možná dva. Dozvěděl jsem se to náhodou a vyřešil to hned a po chlapsku. S Michaelem jsme se sešli, vyříkali si to a u toho vypili pár panáků. Od té doby byl klid,“ přiblížil několik let poté Slováček, který tehdy s Patrasovou tvořil ještě pár.

Ladislav Smoljak a jeho charisma

Královna dětských srdcí na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let prožila vášnivý vztah také s režisérem Ladislavem Smoljakem, který ji obsadil do svých komedií Vrchní, prchni! či Trhák. Celá věc ale měla háček. Zatímco ona byla single, on byl ženatý.

„Láďa byl můj učitel, ukazoval mi, jaký je život a udělal ze mě filmovou hvězdu. Nemám se za co stydět, byla jsem v tu dobu svobodná a volná a jeho manželství, jak se mi tehdy svěřil, bylo před rozpadem. Nakonec se pak také rozvedl. Milovala jsem jeho osobnost, měl pro mě obrovské duševní charisma. Hodiny jsme spolu proklábosili. S ním jste si mohli povídat skutečně úplně o všem,“ zavzpomínala na svou dávnou lásku Dagmar.

Chodí ke kartářce a věštby jí vycházejí. Havlová prý tušila, že bude první dámou

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.