Celebrity

22. března 2021 12:05

Petra Kloidová

Chodí ke kartářce a věštby jim vychází. Havlová prý tušila, že bude první dámou

Které české herečky a zpěvačky se řídí podle karet? Není jich málo. A některým kartářky skutečně předpověděly budoucnost, která se vyplnila. Například Dagmar Havlová už v devadesátých letech tušila, že se vdá za vysoce postaveného politika. Zpěvačce Báře Basikové zase karty napověděly, že se stane matkou v pozdním věku.

Dagmar Havlová: Karty jí naznačily, že se stane první dámou

Zní to až neskutečně, ale na začátku devadesátých let jí kartářka Věra Kubísková předpověděla, že ji čeká velká osudová láska s mužem-politikem, který má významné společenské postavení. Její život se dočká zásadních změn, přeruší hereckou kariéru a vydá se vstříc nové úloze. A jak všichni víme, skutečně se tak stalo. V roce 1997 se stala manželkou prezidenta Václava Havla a první dámou České republiky. Dagmar Havlová dnes slaví 68. narozeniny.

Podívejte se, jak jde čas s Dagmar Veškrnovou Havlovou

Hana Gregorová: Má svého vyvoleného

Na Slovensku má dvorního věštce, u kterého nahlíží na svůj budoucí osud a bezmezně mu důvěřuje. „Většinou si chci ověřit některé věci, které jsou pro mě v dané životní fázi důležité. Zatím mu vyšlo úplně všechno,“ přiznala herečka a vdova po Radku Brzobohatém. I ona má k magii velmi blízko. „Občas mívám předtuchy, které se pak naplní. Něco mezi nebem a zemí prostě existuje,“ dodala.

Bára Basiková: Světlo na konci tunelu

Na kartářky nedá dopustit. V životě už jí prý několikrát velmi pomohly a ukázaly cestu. „Už přes dvacet let chodím k Dagmar Kludské, vyhlášené kartářce a astroložce. Vyhledávám ji v situacích, kdy prožívám vnitřní krizi a nevím, jak z toho ven. Ona mi vždycky dokázala ukázat to pomyslné světélko na konci tunelu. Předpověděla mi i narození syna v pozdějším věku, což se skutečně stalo. Skoro vždycky měla pravdu,“ svěřila se zpěvačka.

Dagmar Patrasová: Z věštby ji často mrazí

U kartářek hledá odpovědi velmi často. Navštěvuje jich několik. Nejčastěji se ptá na zdraví svých nejbližších, práci, lásku a budoucnost. S pokorou přijímá věštby dobré i ty zlé. Už před dlouhými lety se z nich například dozvěděla, že bude mít dceru, ale i to, že jí je manžel Felix Slováček nevěrný. „Ráda prostřednictvím karet nahlížím do budoucnosti. I když mě někdy z toho mrazí,“ prozradila.

Vendula Pizingerová: Svatba i dítě

Svěřila se do rukou jedné kartářky, která se ve svých předpovědích téměř nikdy nezmýlila. Když prožívala těžké období, navštěvovala ji pravidelně. Z karet jí vyšlo, že se znovu vdá a bude mít druhé dítě. Všechno se do puntíku vyplnilo. „Moc byste se divili, co všechno mi karty ukázaly,“ prozradila s tajuplným výrazem. Dnes už ale jejich přítomnost příliš nevyhledává. „Jsem maximálně šťastná a spokojená, proto nemám důvod tam chodit a na něco se ptát,“ vysvětlila Vendula, která loni na podzim v osmačtyřiceti letech porodila chlapečka Josefa a ze svého o šestnáct let mladšího manžela udělala poprvé tatínka.

Jitka Asterová: Roční láska

Herečka s oblibou říká, že někdo chodí k psychoanalytikovi, jiný ke kartářce, což finančně vyjde prakticky nastejno, výklad karet je ale daleko větší zábava. „Někdy tam zajdu jen tak, aby mi třeba jen zvedla náladu. Ale pravdou je, že mi častokrát naznačila cestu a směr, kudy se ubrat a většinou se vždycky trefila. Díky ní jsem třeba poznala jednoho muže, se kterým jsem pak prožila krásnej rok. Kdyby mě na něj neupozornila, nikdy by k tomu nedošlo. Osudový partner to ale nebyl,“ vylíčila Jitka.

Kateřina Brožová: Už tu prý nemusela být

Vědmy navštěvuje pouze ve chvílích, kdy prožívá těžké životní chvíle. Karty ji prý pokaždé nasměrovaly tím správným směrem. „Kartářka mi jednou řekla, že už jsem tu neměla být, ale zůstala jsem, protože mám úkol, a to být tady pro svou dceru. Tohle vědomí mi dodávalo sílu. Jsem rváč a tohle bych doporučila každé ženě, nevzdat to a rvát se za každou cenu,“ sdělila herečka. Jak poznala zpětně, kartářky se ve svých předpovědích téměř nikdy nezmýlily. „Nechci být konkrétní, ale většinou se se všechno splnilo velmi přesně.“

Hana Zagorová: Věděla, že na toho pravého bude hodně dlouho čekat

Magii důvěřuje celý život. Když jí bylo čtyřiadvacet, herečka Helena Růžičková, která ráda věštila z kávové sedliny jí předpověděla, že pravou lásku, osudového muže, pozná až jí bude šestačtyřicet let. „A to samé, nezávisle na ní, mi v té době řekl i jeden jasnovidec. Moje první reakce byla: „To už budu ale stará!“ Dnes se tomu musím smát. Ale skutečně měli oba dva pravdu,“ prozradila zpěvačka, která našla štěstí až v náručí operního pěvce Štefana Margity. „Dodnes si karty nechávám vyložit a ráda čtu i horoskopy. Chci ale slyšet a číst jen ty hezké věci,“ uvedla a úsměvem.

Ilona Csáková: Stalo se to, v co už ani sama nedoufala

Zpěvačka na věci mezi nebem a zemí věří a chová k nim respekt a úctu. Dlouho nemohla najít toho pravého muže, se kterým by založila rodinu a pomalu už se začínala smiřovat s tím, že jí prostě nebude přáno. Její kamarádka, kartářka Marcela Košanová, jí však po vyložení karet sdělila, že se obávat nemusí, protože brzy pozná osudovou lásku, se kterou založí rodinu a narodí se jim dvě krásné děti. A tak se skutečně stalo... „Důležité je, aby se tomu věnovali skutečně jen ti lidé, kteří mají jisté zasvěcení. Spousta šarlatánů jsou více psychology než jasnozřivci,“ sdělila Ilona, která kdysi dokonce navštěvovala čarodějnickou školu a účastnila se čarodějnických sletů. „Potřebovala jsem si osvětlit a odpovědět na řadu otázek, které mě zajímaly. S černou magií si ale nezahrávám, zajímá mě spíše ezoterika.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.