zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vendula Pizingerová ukázala miminko: Můj patnáctiletý syn si díky bráchovi prožije dětství s otcem

kloidop , Vydáno: 01.12.2020
Vendula Pizingerová ukázala syna Pepíčka, kterého porodila na den narozenin jeho třiatřicetiletého otce Josefa Pizingera. V reportáži se vyjádřila i k tomu, že její patnáctiletý syn Jakub bude mít díky mladšímu bratrovi možnost prožít si znovu dětství s tátou, o kterého přišel v roce a půl.

reklama

Vendula Pizingerová ukázala svého syna Pepíčka. Malý Josef je pojmenovaný po tatínkovi, který je o patnáct let mladší než Vendula Pizingerová. Ačkoliv těhotenství v osmačtyřiceti letech zahýbalo Českem, Vendula si po strastiplných životních zkušenostech negativní kritiku nikdy nepřipouštěla. „Bylo to štěstí a pohled do budoucna zároveň. Nemám žádné strachy, užívám si to, co mi život nabídne," řekla pro Prima Ženy v červnu 2020.

Kojení Vendule Pizingerové kila přidává

Jak se zdá, čerstvě narozený Pepa je pohodové dítě. „Pepíček je kontaktní dítě a chce být stále se mnou. Na všechno mám jenom jednu ruku," říká Vendula a dodává, že její manžel dokáže péči o syna zastat zcela sám. 

Starost o Pepíčka padá na celou rodinu
Autor: Instagram Venduly Pizingerové Starost o Pepíčka padá na celou rodinu

Mnoho žen po porodu řeší také kila, která se nedaří shodit jen tak mávnutím kouzelného proutku. Náročné kojení se tak stává způsobem, jak ztratit poporodní kila, to se ale u Venduly nestalo, naopak. 

„Po porodu jsem přibrala. Protože mi vždy lékař říkal, že kojení je jako práce dělníka v dolech, že se mám pořádně najíst. Takže já se před kojením vždy dobře najím a mám dvě kila nahoře, ačkoliv při kojení se má hubnout," směje se svérázná Vendula.

Nová láska jménem Josef Vendule evidentně svědčí
Autor: Jiří Janoušek Nová láska jménem Josef Vendule evidentně svědčí

Patnáctiletý syn bude mít šanci vidět vztah mezi otcem a synem

S péčí o malého brášku pomáhá i patnáctiletý Jakub. Ten v roce a půl přišel o vlastního tátu, hudebního producenta Karla Svobodu, a Vendula by si přála, aby si během vyrůstání malého Pepíčka, Jakub užil vztah mezi otcem a (malým) synem. Podle Venduly Pizingerové jí prvních pár let po traumatické sebevraždě Karla Svobody proteklo mezi prsty. „...V roce 2007 zemřel můj manžel a několik následujících let na mě probíhal takový mediální hon. Tyto roky mám v úplné mlze," svěřila se nedávno v rozhovoru pro Prima Ženy. Malý Jakub tak nikdy neměl tu možnost rozvíjet od útlého mládí vztah mezi otcem a synem. Jak se Vendula Pizingerová přiznala v rozhovoru pro Mf Dnes, nikdy nebyla ta, která by rozumněla mužskému světu a hrát si s autíčky jí tak úplně nebavilo. 

Show Jana Krause Vendula Pizingerová

Užívám si to, co mi život nabídne, tvrdí těhotná Vendula Pizingerová

reklama

Související témata: táta , Svoboda , Vendula Pizingerová , dítě , syn , manžel

reklama

Přečtěte si také

reklama