Životní styl

1. prosince 2020 05:59

Petra Kloidová

Vendula Pizingerová ukázala miminko: Můj patnáctiletý syn si díky bráchovi prožije dětství s otcem

Vendula Pizingerová ukázala syna Pepíčka, kterého porodila na den narozenin jeho třiatřicetiletého otce Josefa Pizingera. V reportáži se vyjádřila i k tomu, že její patnáctiletý syn Jakub bude mít díky mladšímu bratrovi možnost prožít si znovu dětství s tátou, o kterého přišel v roce a půl.

Vendula Pizingerová ukázala svého syna Pepíčka. Malý Josef je pojmenovaný po tatínkovi, který je o patnáct let mladší než Vendula Pizingerová. Ačkoliv těhotenství v osmačtyřiceti letech zahýbalo Českem, Vendula si po strastiplných životních zkušenostech negativní kritiku nikdy nepřipouštěla. „Bylo to štěstí a pohled do budoucna zároveň. Nemám žádné strachy, užívám si to, co mi život nabídne," řekla pro Prima Ženy v červnu 2020.

Kojení Vendule Pizingerové kila přidává

Jak se zdá, čerstvě narozený Pepa je pohodové dítě. „Pepíček je kontaktní dítě a chce být stále se mnou. Na všechno mám jenom jednu ruku," říká Vendula a dodává, že její manžel dokáže péči o syna zastat zcela sám.

Mnoho žen po porodu řeší také kila, která se nedaří shodit jen tak mávnutím kouzelného proutku. Náročné kojení se tak stává způsobem, jak ztratit poporodní kila, to se ale u Venduly nestalo, naopak.

„Po porodu jsem přibrala. Protože mi vždy lékař říkal, že kojení je jako práce dělníka v dolech, že se mám pořádně najíst. Takže já se před kojením vždy dobře najím a mám dvě kila nahoře, ačkoliv při kojení se má hubnout," směje se svérázná Vendula.

Patnáctiletý syn bude mít šanci vidět vztah mezi otcem a synem

S péčí o malého brášku pomáhá i patnáctiletý Jakub. Ten v roce a půl přišel o vlastního tátu, hudebního producenta Karla Svobodu, a Vendula by si přála, aby si během vyrůstání malého Pepíčka, Jakub užil vztah mezi otcem a (malým) synem. Podle Venduly Pizingerové jí prvních pár let po traumatické sebevraždě Karla Svobody proteklo mezi prsty. „...V roce 2007 zemřel můj manžel a několik následujících let na mě probíhal takový mediální hon. Tyto roky mám v úplné mlze," svěřila se nedávno v rozhovoru pro Prima Ženy. Malý Jakub tak nikdy neměl tu možnost rozvíjet od útlého mládí vztah mezi otcem a synem. Jak se Vendula Pizingerová přiznala v rozhovoru pro Mf Dnes, nikdy nebyla ta, která by rozumněla mužskému světu a hrát si s autíčky jí tak úplně nebavilo.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.