Celebrity

10. března 2021 06:10

Gabriela Kolinová

Hana Zagorová ujíždí na Instagramu a není sama: Je to šidítko místo koncertů

Mysleli jste si, že sociální sítě jsou záležitostí teenagerů, dvacetiletých či maximálně třicátníků? Omyl. Na Instagramu začínají být aktivní i zpěvačky a herečky, které obdivovaly naše maminky. Třeba taková Hana Zagorová. Ta je opravdu velice aktivní, a dokonce každou druhou neděli má živé vysílání s názvem Rande, kam si zve různé hosty. Kdo dál ovládá sociální sítě?

Hana Zagorová si do svého živého vysílání na Instagramu zve své přátele, kolegy, ale i bývalé partnery. „Jsem hrozně ráda, že to dělám, protože je to pro mě jako pro zpěvačku takové šidítko. Vnímám, že tam ti lidé jsou. A když teď nemůžu dělat to, co mám nejraději na světě, to jsou koncerty,“ svěřila se oblíbená zpěvačka v pořadu ShowTime.

Tak jako každou zpěvačku jí práci překazila pandemie koronaviru a pracovat je pro ni velmi složité: „Já nejsem člověk, který pracuje do šuplíku,“ vysvětlila. A tak přišla s nápadem živého vysílání na sociálních sítích. Dopředu si vymýšlí, jaké hosty pozve, a moc ji to baví. „Je to jiný druh práce. Lidi píšou otázky a jsem ráda, že jsem do těch sociálních sítí svým způsobem nějak zasáhla,“ dodává Zagorová.

Ve jejím pořadu občas zazní i historky, které ještě nikdo neslyšel. „My jsme se soustředili na věci, které nebyly až tak známé a je to fajn, že i my si zavzpomínáme, i když já nejsem vzpomínkový tip. Ale je to takové pohlazení po duši i pro mě,“ přiznává zpěvačka, která si mimo jiné pozvala i kamaráda Petra Rezka nebo svého bývalého partnera Karla Vágnera. S ním i s ostatními bývalými partnery má pořád dobré vztahy. „A bylo to k nelibosti těch druhých partnerů,“ směje se a přidává historku: „Třeba si pamatuju, jak mi Karel Vágner volal na Vánoce, že má problém s kaprem,“ vzpomíná. Trávili tehdy spolu spoustu času i v práci: „I přes své soukromé vztahy jsem nejvíc času trávila s klukama z kapely a s Karlem,“ vysvětlila Hanka.

Na sítích je jako doma i Lucie Bílá, Dagmar Patrasová či Helena Vondráčková

Hvězda dětských srdcí Dagmar Patrasová je na sociálních sítích velice aktivní. Proslavila se velice kreativními kolážemi svých portrétů, které vytvářel její přítel Vito. Jak už to bývá, některým se výtvory líbily, ale staly se i terčem ostré kritiky. „Dala jsem Vitovi přístup ke svému účtu a on ty koláže dělá proto, že ho to baví. Vymýšlí každý den jednu a mně se to líbí,“ prozradila tehdy herečka.

Lucie Bílá má na sítích svůj fanclub. I ona s fanoušky často komunikuje prostřednictvím Instagramu a stories. A na rozdíl od jiných hvězd se nebojí ukázat ani bez zkrášlovacích filtrů. V jednom z příspěvků říká, že se někde dočetla, že prý propadla zkrášlovacím metodám na mobilu. To ale hned vyvrátila: „Tak já jsem vám jenom chtěla říct – takhle vypadám a jiné už to nebude. Mám to tak ráda,“ uvedla několikanásobná držitelka Zlatého Slavíka.

Instagram má dokonce i zpěvačka Helena Vondráčková. Přestože s ním měla v říjnu loňského roku malé trable, na svých stránkách uvedla: „S politováním vám musím oznámit, že po nějaký čas budu nedostupná na síti Instagram. Z dosud nevysvětlených důvodů byl z této sítě odstraněn můj oficiální profil. Se svým týmem dělám všechno pro to, aby došlo co nejdříve k nápravě a k opětovnému zprovoznění mého instagramového profilu.“ A vypadá to, že se podařilo a Helena je na této sociální síti zase aktivní. Ovšem má co dohánět, na rozdíl od kolegyň má zatím jen dva a půl tisíce sledujících.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.