Celebrity

27. dubna 2021 11:00

Petra Kloidová

Dagmar Patrasová překvapila: Mám méně plastik než Felix Slováček

7 pádů Honzy Dědka (9) - Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová slaví 65. narozeniny. Herečka, zpěvačka a královna dětských srdcí je často osočována z toho, že svou krásu vylepšuje plastikami. Na to má ale vtipnou odpověď.

Krásné herečky mají většinou problém v tom, že se do popředí zájmů filmových profesionálů dostává pouze jejich vzhled. O tom Patrasová ví víc než dost. Tak tomu bylo například i na natáčení lechtivé scény ve filmu Vrchní, prchni!, během které se Dagmar Patrasová sprchovala v bílých šatech.

Dáda ji přitom odmítala natočit. „Hodně dlouho mě přesvědčovali, abych to udělala, ale pak jsem pochopila, že v rámci filmu to tam musí být. Ale bojovala jsem s režisérem, chtěl, abych pod těmi šaty, které měly rolák a dlouhé rukávy, byla úplně nahá. To jsem odmítla. Tak jsem tam jenom napůl nahá. Ale když se ty šaty promočily, bylo stejně skoro všechno vidět,“ prozradila Patrasová. O zákulisí natáčení fimu Vrchni, prchni! si přečtěte tady.

Plešatá vzpomínka na seriál Návštěvníci

Podobnou scénu pak musela o tři roky později zopakovat i v seriálu Návštěvníci. Na ty jí ale v hlavě utkvěla jiná vzpomínka. Z maskérny, kde jí na každé natáčení museli na hlavě vytvořit pleš. „Udělat pleš v Návštěvnících trvalo asi tři hodiny. Dali mi vlasy nahoru, rozprostřeli je podél hlavy, rozpuštěným mýdlem je zamýdlovali, to ztvrdlo. Horší to bylo na krku, ale my jsme točili hlavně zepředu,“ směje se při vzpomínce herečka, která v civilu účes nezměnila od dětství. „Odmalička mám stejný účes. Maminka mě pižlala, vzadu mě vždycky strojkem vyholovali, vždycky jsem měla takové ,nadmikádoʽ, to bylo hrozné. Na protest rodičům jsem si pak nechala narůst dlouhé vlasy,“ vzpomíná Patrasová.

Plastiky? Pouze ty nutné

Za svůj mladistvý vzhled prý vděčí genům. „Napadají mě, že mám plastiku obličeje. Nemám. Akorát jsem si v roce 2004 nechala udělat horní víčka. Měla jsem vyplakané oči, protože mi zemřeli oba rodiče. Spodní nemám dělaný,“ osvětlila Patrasová. „Mám méně plastik než manžel. Ten má horní i spodní víčka,“ naráží s humorem na Felixe Slováčka. Více uvidíte v 7 pádech Honzy Dědka dnes ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.