Filip Blažek a Jitka Schneiderová se vídají podezřele často. Jsou jen kolegové, nebo milenci?

Herci Filip Blažek a Jitka Schneiderová mají oba vážné známosti, ale vídají se až podezřele často. Když jeden o druhém hovoří, nešetří komplimenty. Navíc spolu mají hodně společného. Jsou skutečně jen kolegové, nebo je snad pojí něco víc?

Po rozvodu s hercem Davidem Švehlíkem, s nímž má patnáctiletou dceru Sofii Annu, byla herečka Jitka Schneiderová spojována s kdejakým mužem. Novou známost přiznala ovšem až nedávno, když na svoji sociální síť umístila fotku, na níž se zamilovaně tulila k neznámému mladíkovi. Až poté vyšlo najevo, že se jedná o osm let mladšího designéra Lukáše Pittera, který si získal sympatie i její dospívající dcery. Ta pod obrázek poslala několik srdíček. Věkový rozdíl není pro herečku problém. „Mně to tak vůbec nepřipadá. Ani od něj jsem nikdy nezažila sebemenší náznak v duchu: Ty jsi trošku starší než já,“ uvedla Jitka, která na muže měla doposud spíše smůlu. Se Švehlíkem byli svoji osm let, rozešli se v roce 2009, ale rozvod byl dokončen až o tři rok později. Soudili se o svěření dcery. Nakonec ji do péče dostala ona, ale bývalý muž ji může pravidelně vídat.

Filip Blažek má doma samé ženské

Také Filip Blažek lovil v branži. Jeho první velkou láskou byla herečka Lucie Benešová, s kterou má dnes už dospělého syna Luciana. Před rokem se oženil, plánuje založit rodinu a z herce se dost možná už brzy stane dědeček. Blažek se poprvé oženil až v roce 2019, když si po deseti letech vzal za manželku dlouhovlasou manikérku s makedonskými kořeny Jolanu. Ta si libuje v plastikách. Podstoupila operaci prsou, horních víček i plastiku břicha. Mají spolu dvě dcery, Johanu a Filippu. Z toho, že jsou na něj doma hned tři ženské si Filip dělá legraci. „V ženském světě se cítím dobře. Jen výjimečně prásknu do stolu, aby bylo jasné, kdo je doma šéf. To si ale samozřejmě dělám srandu. Všechny mě mají omotaného kolem prstu a dělají si se mnou, co chtějí. I pes, který je mimochodem také ženská. Takže snahu o nějakou autoritu už jsem dávno vzdal,“ prozradil s úsměvem herec.

Kolegové, nebo milenci? Nemůžou prý bez sebe žít

V profesním životě má nejblíže k Jitce Schneiderové. Velmi si spolu rozumí. Hrají spolu nejen v divadlech, ale i ve filmech a seriálech. „My bez sebe nemůžeme žít,“ prozradila Schneiderová. Filipa označuje jako svého divadelního manžela. Na otázku, zda spolu něco mají, odpověděla tak trochu oklikou. „V žádném případě, to by nešlo. On dělá thajský box, já medituji nad dobrým hovězím, na co do kina a nad svojí dcerou.“

Osvědčenou dvojici můžeme nyní vídat například v seriálu Přešlapy, který reprízuje TV Prima. „Pár seriálů už jsem natočil, ale tento se mi točil asi nejlíp a mám pro něj slabost. Kvůli skvělým dialogům a partičce lidí, která se na něm sešla,“ uvedl Blažek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.