Tajný románek mezi Jitkou Schneiderovou a Filipem Blažkem?

Mezi kamarády Filipem Blažkem a Davidem Novotným to v seriálu Přešlapy pěkně vře! Důvod je prostý. Jitka Schneiderová je totiž obviněna z nevěry, manžela má podvádět s jeho nejlepším kamarádem. Když se to David Novotný dozví, rozzuří se a jde si to s Blažkem vyříkat ručně. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Ve vztahu Jany v podání Jitky Schneiderové, kterou si můžete pamatovat třeba ze seriálu Letiště nebo Přístav, a jejího manžela Petra, kterého v Přešlapech hraje David Novotný, to poslední dobou moc neklape. Petr si to nechce přiznat a dělá, co Janě na očích vidí. Ta už to ale nedokáže v sobě dále dusit a řekne Petrovi krutou realitu. „Myslím, že už tě nemiluju,“ vyrazí mu dech. Ten od té chvíle pátrá, co se pokazilo a jestli za tím náhodou nestojí někdo třetí. Bohužel, není daleko od pravdy.

Jitka Schneiderová je tajně zamilovaná do Filipa Blažka

Ani ve snu by ho ale nenapadlo, že Jana má plnou hlavu jeho nejlepšího kamaráda Adama v podání Filipa Blažka. To by ostatně nenapadlo ani samotného Adama. Ten chce totiž kamarádovi pomoct s hledáním příčiny Janina odcizení a ochotně u Jany vyzvídá, zatímco má u sebe mobil s Petrem na druhém konci. Jejich plán je získat potřebné informace začerstva přímo od Jany. Jaké je ale Adamovo překvapení, když mu Jana svěří, že se jí líbí právě Petrův nejlepší kamarád. Adam zpanikaří a sami se podívejte v ukázce, jak se rozhodne ošemetnou situaci vyřešit.

Adam to samozřejmě nechce Petrovi přiznat, a tak se vykrucuje, že si jméno daného muže nepamatuje a nic moc o něm neví. Zoufalý Petr se proto rozhodne pro jiný způsob zjištění pravdy – musí najít Janin deník. Když se mu to podaří a dočte se v něm, že Jana celou dobu popisovala právě Adama, který ji v závěru jejího vyznání políbil, logicky zuří. Vtrhne jako uragán do hospody, povalí nicnetušícího Adama na zem, vyčte mu, jak ho mohl podvést, a křičí na něj, že se k Janě už nikdy nesmí přiblížit.

Zoufalý Adam si jde s oběma všechno vyříkat

Adam, který ani nestihl Petrovi nic vysvětlit, je z celé situace nešťastný. Proto se rozhodne k ráznému kroku. Zajede k Petrovi a Janě domů a vše si s nimi napřímo vyříká. Jeden se nestačí divit víc než druhý. Jana nechápe, jak by mohl Petr něco slyšet a proč ji tedy Adam políbil, jen aby ji umlčel. Petr zase valí oči, když Adam upřímně řekne Janě, že ji má sice moc rád, ale jen jako sestru. Nic by s ní nemohl mít právě proto, že je manželka jeho nejlepšího kamaráda.

Jak tohle skončí? Odpustí Petr Adamovi a nechá se přemluvit, aby zakopali válečnou sekyru a zašli spolu na pivo? A co Jana? Bude uražená a přestane s Adamem mluvit, nebo ji její naštvanost zase přejde?

Nezapomeňte sledovat další díl seriálu Přešlapy ve čtvrtek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.