Zoufalý Filip Blažek v Přešlapech: Kde je jeho dítě?!

Filip Blažek zažije coby Adam v Přešlapech velkou ránu. Ačkoliv jeho láska Radka v podání Zuzany Norisové nakonec nevyslyšela jeho prosbu a odjela do Berlína, Adam nepřestal doufat, že se k němu i s miminkem vrátí. Jaký to je pak pro něho šok, když zjistí, že je Radka zpět, ale s žádným dítětem nepřijela. Co se stalo? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Přešlapy nám na konci minulého dílu nabídly pořádné drama. Filip Blažek, známý třeba ze seriálu Slunečná nebo Svatby v Benátkách, se jako Adam v poslední chvíli rozhodl zabojovat o svou těhotnou přítelkyni Radku, která bohužel sama neví, jestli čeká dítě Adama, nebo svého bývalého manžela. Jeho vyznání bylo nakonec liché, Radka přesto odjela. Nyní se však vrátila a Adama zajímá jediné – zda je to kluk, nebo holčička. A samozřejmě, zda je otcem. Radka s sebou ale žádné miminko nepřivezla.

Nečekaný návrat Radky

Ačkoliv se Radka celý půlrok nikomu neozvala, včetně své skvělé kamarádky Karolíny, kterou hraje Soňa Norisová, již si můžete pamatovat třeba jako atraktivní spisovatelku ze seriálu V.I.P. vraždy, zničehonic zazvoní u dveří jejího domu právě ve chvíli, kdy jí nešťastný manžel David leží v klíně, protože ho propustili. Je však sama a o dítěti mlží.

Adam si mezitím během uplynulých šesti měsíců vysnil, jaké to bude, až se jeho Radka vrátí. Je přesvědčený o tom, že pokud je miminko holčička, je stoprocentně jeho. Ve svých představách došel tak daleko, že má vymyšlené i jméno a budoucí povolání své dcery. Podívejte se v ukázce, jak si to Adam vysnil.

David Novotný jako agent Petr

I když Radka přijela bez ohlášení a nikdo o jejím návratu dopředu nevěděl, nezůstane její příjezd dlouho tajemstvím. Náhoda tomu chce, že Karolína zrovna potřebuje pohlídat synka Daníka, a tak se Radka ocitne na dětském hřišti. A aby těch náhod nebylo málo, potká tam svou známou se dvěma dětmi – jedním už odrostlým a jedním novorozencem. Právě v momentě, kdy se Radka sklání nad kočárkem s malou holčičkou, jde kolem Petr, nejlepší kamarád Adama. Ten nezaváhá a jako správný agent celou situaci zdokumentuje.

S novinkou o návratu Radky s kočárkem běží domů, kde najde i Adama. Když zjistí, že Petr viděl růžové dupačky, má ve všem jasno. Radka porodila holčičku, tudíž je jistě jeho. Chce se s nimi co nejdříve vidět. V poslední chvíli ho zadrží Petrova manželka Jana s tím, že pokud chce obě holky zpět, měl by si to doma nejprve připravit.

Adam tak začne s přípravou dětského pokoje. Petr mu pomůže vytapetovat, donesou postýlku a hračky. Vše ladí do růžové v očekávání dcery. V den D, kdy je domluvená schůzka s Radkou, je Adam celý nesvůj. Jana mu pomůže uvařit večeři, vše je naklizeno a uchystáno, nechybí svíčky na stole a další drobnosti utvářející tu správnou romantickou atmosféru. Když Radka konečně zazvoní u jeho dveří a Adam jí jde nadšeně ukázat překvapení v podobě dětského pokoje, vše se ale zkazí. Proč?

Vyrovná se Adam s tím, co mu Radka oznámila? Přijme fakt, že žádné dítě není a bude chtít s ní dál být? Nebo je jeho rána příliš veliká a nedokáže jí odpustit?

Sledujte další emotivní díl seriálu Přešlapy v úterý od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.