Filip Blažek jako třicátník vyznával lásku Norisové: Nahý a s růží v zadku

Filip Blažek se toho nebojí a lásku své milované Zuzaně Norisové neváhá vyznat za bílého dne nahý přímo před zraky kolemjdoucích. Navíc s růží zastrčenou v pozadí. Právě na tuto scénu se mohou diváci těšit již tento čtvrtek. Na televizní obrazovky se totiž vrací komediální seriál ze života třicátníků Přešlapy. Tři páry řeší strasti i slasti života, které tento věk přináší.

Oblíbený seriál Přešlapy je zpět. Televizní série s podtitulem „Komedie středního věku“ sleduje život tří partnerských párů kolem třicítky, které jsou propojeny přátelskými vazbami, a jejich aktuální problémy. V hlavních rolích se divákům představí již zmiňovaná dvojice Zuzana Norisová a Filip Blažek, dále uvidí Jitku Schneiderovou, Davida Novotného, Soňu Norisovou a Davida Matáska.

David Matásek, který momentálně září v hlavní roli seriálu Polda, hraje finančního poradce Davida. Ten pochází z bohaté rodiny, je tak trochu snob a jeho úspěšná kariéra je pro něj nadmíru důležitá. Jeho manželka Karolína (Soňa Norisová) je na mateřské dovolené a péči o syna a domácnost přestává zvládat. Prací zaneprázdněný David jí ale zrovna moc nepomůže a ještě ke všemu odmítá najmout chůvu… Karolínina nejlepší kamarádka Radka je svobodná a na chlapy má smůlu. Její poslední známost Štěpán odletěl pracovat do Hongkongu a při té příležitosti se s ní rozešel.

Jana (Jitka Schneiderová) slyší tikat biologické hodiny a se svým manželem Petrem (David Novotný) se už nějakou dobu snaží o dítě. Petrův nejlepší kamarád Adam v podání Filipa Blažka, kterého diváci znají třeba ze seriálu Slunečná, je čerstvě po rozchodu. Jak sám říká, dlouhodobé vztahy nejsou nic pro něho, je spíš „sprinter“. Náhoda tomu ale chce, že na parkovišti u obchoďáku nabourá do auta právě Radky (Zuzana Norisová). Potká snad takhle osudovou lásku?

Filip Blažek a jeho nahé vyznání

Je to dost možné. Ačkoliv začne Adam s Radkou chodit a vše je zalité sluncem, po nějakém čase přichází krize. Navíc se z Hongkongu vrátil Štěpán a vypadá to, že Radka se nakonec rozhodla pro něj. Adam se ale o ni na nátlak svých přátel rozhodl bojovat. A to dost svérázným způsobem. Neváhá jí svou oddanost dokázat vyznáním lásky pod oknem, což by samo o sobě bylo pohádkově romantické. On je ale při zpěvu nahý a růži má zastrčenou mezi půlkami. Vše navíc spolu s Radkou sleduje z okna i její staronový přítel Štěpán.

Jak zareaguje na Adamův pokus získat Radku zpět? Zmlátí ho golfovou holí? A co na to Radka? Dojme ji Adam natolik, že se k němu vrátí?

Populární seriál Přešlapy sledujte v úterý a ve čtvrtek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.