zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Filip Blažek jako třicátník vyznával lásku Norisové: Nahý a s růží v zadku

Přešlapy III (3)
Přešlapy III (3)
Filip Blažek se toho nebojí a lásku své milované Zuzaně Norisové neváhá vyznat za bílého dne nahý přímo před zraky kolemjdoucích. Navíc s růží zastrčenou v pozadí. Právě na tuto scénu se mohou diváci těšit již tento čtvrtek. Na televizní obrazovky se totiž vrací komediální seriál ze života třicátníků Přešlapy. Tři páry řeší strasti i slasti života, které tento věk přináší.

reklama

Oblíbený seriál Přešlapy je zpět. Televizní série s podtitulem „Komedie středního věku“ sleduje život tří partnerských párů kolem třicítky, které jsou propojeny přátelskými vazbami, a jejich aktuální problémy. V hlavních rolích se divákům představí již zmiňovaná dvojice Zuzana Norisová a Filip Blažek, dále uvidí Jitku Schneiderovou, Davida Novotného, Soňu Norisovou a Davida Matáska.

Přešlapy
Zdroj: Prima Přešlapy

David Matásek, který momentálně září v hlavní roli seriálu Polda, hraje finančního poradce Davida. Ten pochází z bohaté rodiny, je tak trochu snob a jeho úspěšná kariéra je pro něj nadmíru důležitá. Jeho manželka Karolína (Soňa Norisová) je na mateřské dovolené a péči o syna a domácnost přestává zvládat. Prací zaneprázdněný David jí ale zrovna moc nepomůže a ještě ke všemu odmítá najmout chůvu… Karolínina nejlepší kamarádka Radka je svobodná a na chlapy má smůlu. Její poslední známost Štěpán odletěl pracovat do Hongkongu a při té příležitosti se s ní rozešel.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přešlapy I (1) – Najmeme si chůvu

Jana (Jitka Schneiderová) slyší tikat biologické hodiny a se svým manželem Petrem (David Novotný) se už nějakou dobu snaží o dítě. Petrův nejlepší kamarád Adam v podání Filipa Blažka, kterého diváci znají třeba ze seriálu Slunečná, je čerstvě po rozchodu. Jak sám říká, dlouhodobé vztahy nejsou nic pro něho, je spíš „sprinter“. Náhoda tomu ale chce, že na parkovišti u obchoďáku nabourá do auta právě Radky (Zuzana Norisová). Potká snad takhle osudovou lásku?

Filip Blažek a jeho nahé vyznání 

Je to dost možné. Ačkoliv začne Adam s Radkou chodit a vše je zalité sluncem, po nějakém čase přichází krize. Navíc se z Hongkongu vrátil Štěpán a vypadá to, že Radka se nakonec rozhodla pro něj. Adam se ale o ni na nátlak svých přátel rozhodl bojovat. A to dost svérázným způsobem. Neváhá jí svou oddanost dokázat vyznáním lásky pod oknem, což by samo o sobě bylo pohádkově romantické. On je ale při zpěvu nahý a růži má zastrčenou mezi půlkami. Vše navíc spolu s Radkou sleduje z okna i její staronový přítel Štěpán.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přešlapy I (1) – Nahé vyznání

Jak zareaguje na Adamův pokus získat Radku zpět? Zmlátí ho golfovou holí? A co na to Radka? Dojme ji Adam natolik, že se k němu vrátí?

Populární seriál Přešlapy sledujte v úterý a ve čtvrtek od 20:15 na Primě.

David Matásek

David Matásek a jeho životní dvojrole: Starý otec a mladý dědeček. Jak to zvládá?

reklama

Související témata: Přešlapy , přešlapy , komediální seriál , Filip Blažek , Zuzana Norisová , Soňa Norisová , Jitka Schneiderová , David Matásek , David Novotný

reklama

Přečtěte si také

reklama