Manžel a přítel pod jednou střechou? To Zuzana Norisová přepískla

Žít v jednom bytě s přítelem a manželem není zrovna vzor dokonalé harmonie. Své by o tom mohla vyprávět Zuzana Norisová jako Radka v seriálu Přešlapy. Nejenže její přítel Adam zjistí, že je vdaná, ale svého manžela si nastěhuje i do jejich společného bytu. Z původního plánu požádat ho pouze o souhlas k rozvodu se tak stává nechtěné soužití ve třech. Jak tohle dopadne?

Zuzana Norisová, známá třeba rolí ztřeštěné letušky Petry v seriálu Letiště, v němž se stejně jako v Přešlapech setkala před kamerou s hercem Davidem Matáskem, to moc nevychytala. Jako seriálové Radce se jí totiž povede nevídaný kousek. Nejenže na ni praskne, že je už několik let vdaná, ještě svému manželovi nabídne bydlení ve společném bytě se současným přítelem. To nemůže skončit dobře.

Když Adam konečně dospěje k rozhodnutí, že je na čase se s Radkou sestěhovat, netuší, co ho čeká. Při vybalování totiž objeví oddací list. Ačkoliv si zpočátku myslí, že se jedná o nějaký fiktivní „sranda dokument“, který si Radka z nostalgie nechává, jeho láska ho brzy vyvede z omylu. Skutečně se jako velmi mladá vdala. A co víc. Jaksi se ještě ani nestihla rozvést.

Na nátlak Adama a rady kamarádů se nakonec rozhodne sejít s manželem Kryštofem a požádat ho o rozvod. Vzhledem k okolnostem ale otálí tak dlouho, až o něm nepadne ani slovo. A když se vrátí domů Adam, načapá Kryštofa bez trika jen v kalhotách a Radku v županu. Co si o tom má myslet?

I když mu ožehavý moment vysvětlí Radčinou náhlou nevolností, moc jim nevěří. A to ještě netuší, co bude následovat. Radka se totiž rozhodla pomoct Kryštofovi ve složité životní situaci a nabídla mu, že u nich smí nějaký čas bydlet. To se Adamovi samozřejmě nezamlouvá. Je tak jen otázkou času, kdy vypění a Kryštofovi jednu vrazí. Zvlášť když má pocit, že je ve všem lepší než on. K potyčce nakonec dojde celkem nevinně – při hře Twister.

Jak tohle dopadne? Porvou se oba nápadníci o srdce své vyvolené? Nebo zafunguje originální způsob úplatku?

Sledujte komediální seriál Přešlapy již ve čtvrtek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.