Celebrity

23. září 2021 05:55

Filip Kaňkovský je frajer. Podívejte se, jak poskytl první pomoc cizí ženě na ulici

Kecy Taxi - Filip Kaňkovský poskytoval první pomoc přímo během natáčení

Mariana Prachařová jako taxikářka a Filip Kaňkovský jako její hvězdný zákazník? To zní jako skvělá zábava. Ovšem byly i dramatické chvíle. Třeba, když spatřili na zemi nehybně ležet ženu. Filip Kaňkovský neváhal a podílel se na první pomoci. Jak to dopadlo? Podívejte se v úvodním videu.

Mariana Prachařová si vzala do svého taxíku Filipa Kaňkovského alias kriminalistického technika Koťátka ze seriálu Dvojka na zabití.

I když Filip Kaňkovský ve svých filmových a seriálových rolích hraje hlavně padouchy a různé jiné existence na hraně zákona, v reálném životě je přesným opakem. To se ukázalo při jízdě s Marianou v taxíku. Filip na ulici zaregistroval ženu ležící na zemi. Neváhal a okamžitě Marianu přinutil zastavit, posléze dámě dokonce zavolal záchranku.

Filip Kaňkovský alias Koťátko ze seriálu Dvojka na zabití

I přes počáteční dramatické chvilky, Filip odvoz domů ocenil. Stejně jako možnost si se sympatickou Marianou cestou pokecat. Co z něj vytáhla? Mimo jiné třeba to…

  • … proč se v jeho kapele, v níž hraje už 19 let, říká, že je přelstí i pytlík od čaje?
  • … jestli je pro něj lepší Sherlock Benedict Cumberbatch nebo Robert Downey Jr.?
  • … co dělá, když zrovna nehraje a čemu všemu se věnuje? Šíře jeho odpovědi vás překvapí!

Filipa Kaňkovského sledujte každou sobotu v komediálním krimiseriálu Dvojka na zabití, a pokud vás baví Kecy Taxi s Marianou Prachařovou, na další videa se podívejte na stránce o pořadu Dvojka na zabití!