Gábina Koukalová exkluzivně o novém příteli: S Milošem plánujeme společnou budoucnost

Bývalá biatlonistka a moderátorka Gábina Koukalová září štěstím. A důvod je jasný: Po nevydařeném manželství je opět zamilovaná. V pořadu ShowTime, který sama i moderuje, prozradila, že s přítelem Milošem nějakou dobu bydlí a plánují společnou budoucnost. Podívejte se na exkluzivní fotky, jak to dvojici sluší.

Gábina teď zažívá velmi šťastné období, jak v pracovní oblasti, tak i v soukromí. A je to i díky nové lásce. A kdo že to je? „Jmenuje se Miloš. A známe se už několik let, byli jsme hodně blízcí přátelé. Je to člověk, který spoustu let pracoval v gastronomii,“ prozradila pořadu ShowTime.

A čím ji nový přítel tak okouzlil? „Miloš strašně dobře vaří a já miluju jídlo, tím mě hodně dostal, to mu nahrálo plusový body,“ směje se Gábina, ale přiznává, že na něm obdivuje i jiné přednosti: „Je to takový sportovní multitalent, musím říct, že hodně inklinuje i k umění, což je mi blízké, takže myslím, že těch směrů, které máme společné, je prostě celá řada. A jsem šťastná,“ přiznává. Nejdůležitější je pro ni ale jiná věc: „Respektuje mě se všema chybama. S tím, jaká jsem, což je obrovsky osvobozující,“ dodává.

S Milošem Gábina už nějaký čas bydlí, ale do svatby se pár nežene: „Musím říct, že po těch zkušenostech, co mám z minulosti, tak nejsem těm svatbám úplně nakloněna. Takže tady v tom směru bych rozhodně nepospíchala. Ale budoucnost plánujeme společnou, rozhodně!“ příznává šťastná Gábina. A že opravdu září štěstím, dokazují i tyto fotky, které moderátorka poskytla exkluzivně pořadu ShowTime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.