zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Gabriela Koukalová o rozvodu a konci kariéry: Konečně mě nikdo nekontroluje

Gabriela Koukalová
Autor: archiv FTV Prima Gabriela Koukalová
Petra Kloidová , Vydáno: 23.02.2021
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová prožívá poslední tři roky velké změny. Ukončila kariéru profesionální sportovkyně, momentálně se rozvádí a skoro každý den ji sleduje milion diváků na televizních obrazovkách. Jak ale sama tvrdí, pandemie pro ni v rámci omezených sociálních kontaktů není žádnou novinkou.

reklama

Profesionální kariéra sportovkyně je hlavně o odříkání. O tom něco ví Gabriela Koukalová, která před lety ukončila úspěšnou dráhu biatlonistky. Když dala sbohem sportu, musela se rozloučit i se svým manželem Petrem Koukalem, se kterým momentálně prožívá drsný rozvod.

Rozvod a znovu nabytá svoboda

„Ukončit sportovní kariéru bylo asi to nejtěžší, co jsem v životě zažila. Najít se v něčem jiném je pro většinu sportovců velmi těžké. Vrcholový sport vyžaduje veškerý čas člověka a izolaci od lidí. Proto pro mě není lockdown zase tak velká změna,“ přiznává Koukalová. „Těšila jsem se na konec kariéry, měla jsem radost, že můžu jít ven a nikdo mě u toho nekontroluje, nikdo se neptá, kdy se vrátím. Byla to najednou obrovská volnost, kterou jsem předtím 26 let neměla,“ dodává bývalá biatlonistka, která si volnost zařídila i v osobním životě.

Gabriela Koukalová a Sam Dolce - focení titulu a pictorialu.
Autor: FTV Prima Gabriela Koukalová a Sam Dolce - focení titulu a pictorialu.

Rozvod s badmintonistou Koukalem sice oplakala, ale i na něm dokázala najít něco pozitivního. „Rozvod bych nikomu nepřála, příjemné to není. Ale nejde o život. Jediná pozitivní věc je, že mi od té doby všichni říkají, že mi to hrozně sluší. Možná si říkají, že jsem asi smutná, tak mě pochválí. Ale já si po rozvodu nemůžu stěžovat. Poznávám spoustu nových věcí, mám pracovní výzvy,“ říká s úsměvem Gábina, která se našla v nové profesi moderátorky.

Gabriela Koukalová - focení titulu a pictorialu.
Autor: FTV Prima Gabriela Koukalová - focení titulu a pictorialu.

Cesta do showbyznysu a nový přítel Miloš

Jako moderátorka pořadu SHOWTIME si vyzkoušela kompletně novou profesi, ale život mimo sport, zvlášť pak ten v showbyznysu, jí přinesl i rozčarování. „Žila jsem v tom, že člověk by měl říkat pravdu. A pak jsem zjistila, že fair play se hraje ve sportu, ale ne v životě. Poslední tři roky se učím. Jsou to krásné roky, ale nejsou jednoduché,“ dodává Koukalová. I proto si dávala pozor na to, aby se nikdo hned nedozvěděl, že má nového přítele.
 

 

„Jmenuje se Miloš. A známe se už několik let, byli jsme hodně blízcí přátelé. Je to člověk, který spoustu let pracoval v gastronomii,“ představila ho nedávno velice opatrně světu. „Miloš strašně dobře vaří a já miluju jídlo, tím mě hodně dostal, to mu nahrálo plusový body,“ směje se Gábina, ale přiznává, že na něm obdivuje i jiné přednosti: „Je to takový sportovní multitalent, musím říct, že hodně inklinuje i k umění, což je mi blízké, takže myslím, že těch směrů, které máme společné, je prostě celá řada. A jsem šťastná,“ přiznává. Nejdůležitější je pro ni ale jiná věc: „Respektuje mě se všemi chybami. S tím, jaká jsem, což je obrovsky osvobozující,“ dodává. 

Více se dozvíte v úterním pořadu 7 pádů Honzy Dědka ve 21:35 na Primě. Vedle Gabriely Koukalové se těšte také na operní divu Dagmar Peckovou a šéfkuchaře Romana Vaňka.

Gábina Koukalová s přítelem Milošem.

Gábina Koukalová exkluzivně o novém příteli: S Milošem plánujeme společnou budoucnost

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , gabriela koukalová , přítel , rozvod , sport , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama