Gottová poslala tajemný vzkaz Karlovi Gottovi: Byl jsi můj rytíř. Dokončím, co jsem slíbila

Dnes je to dva roky, kdy pěvecká legenda Československa zesnula. Vdova Ivana Gottová se rozhodla sdílet s fanoušky její vzkaz Karlovi do nebe. Byl více než tajemný…

Ivana Gottová prolomila dlouholeté mlčení a napsala Karlovi Gottovi osobní vzkaz do nebe, který se rozhodla zveřejnit. První den v říjnu to jsou totiž dva roky, kdy mistr odešel. „1. říjen. datum, které mám už navždy vryto do paměti. Jsou to již dva roky, co s námi, drahý Karle, nejsi. Naše dcery už nejsou holčičky, ale velké slečny. Měl bys z nich jistě ohromnou radost. Moc nám chybíš, bolí to stále stejně,“ píše Ivana Gottová. Svého muže popisuje jako svého zachránce. „Byl jsi můj rytíř, stále to bolí,“ píše vdova.

Stál jsi vždy při mně, miloval jsi mě navzdory názorům okolí

Dlouhý dopis zveřejnila i na fanouškovské stránce zlatého slavíka. „Jsem vděčná za těch krásných 20 let ve tvém náručí. Byl jsi vždy při mně, miloval jsi mě navzdory názorům okolí, věřil jsi stejně jako já v naši věčnou lásku. Zastával ses mě, když mě někteří kritizovali. Byl jsi můj rytíř, který bojoval za pravdu a spravedlnost, i když někdy marně,“ píše dál.

Poznamenala, že hodlá dokončit to, co slíbila. Ivana Gottová už dva roky pracuje na velkých projektech, které mají připomenout osobnost jejího muže. Letos v létě vydala autobiografii Má cesta za štěstím, kterou zpěvák dopsal na sklonku života, a celovečerní dokument Karel, který o něm po dobu jednoho roku natáčela režisérka Olga Malířová Špátová. Poslední záběry s ním pořizovala pouhých 13 dní před jeho skonem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.