Celebrity

8. února 2022 13:35

David Laštovka

Hana Gregorová jako nesnesitelná tchyně? Přispěla k rozpadu manželství syna Ondřeje?

Hana Gregorová je milující matkou, která chce pro svého syna herce a hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého jen to nejlepší. Co říká na to, že se mu rozpadlo i druhé manželství? A neměla na tom tak trochu svůj podíl?

Herečka Hana Gregorová je pověstná tím, že na rovinu říká to, co si opravdu myslí. Zkrátka a dobře co na srdci, to jazyku. Z jejích slov je patrné, že ani jedna z manželek syna Ondřeje, pro ni nebyla dost dobrá.

Když se Ondřej Gregor Brzobohatý zamiloval do televizní produkční Johany, která byla o tři roky starší a po pětileté známosti ji požádal o ruku, Gregorová byla zásadně proti. Přestože věděla, že je syn šťastný a spokojený, snažila se mu svatbu rozmluvit. Poté, co se jí to nepodařilo, s manželem a Ondrovým otcem Radkem Brzobohatým na obřad vůbec nedorazili a jeho ženu ignorovali.

Haně Gregorové se její slova o první manželce Ondřeje vymstila

Zatímco slavný herec Radek Brzobohatý se citlivě zdržel veškerých komentářů, ona si do Ondřejovy manželky neopomněla rýpnout skoro v žádném rozhovoru. „S Radkem si myslíme, že celá ta svatba byla zbytečná. K čemu? Jen proto, aby se jeho žena mohla podepisovat jako Brzobohatá?“ láteřila tehdy. Na své snaše nenechala nit suchou. Tvrdila o ní, že nemá patřičné vzdělání a chce se zviditelnit na jejich slavné rodině. Čas ukázal, jak se Haně Gregorové tato slova vymstila. Neuplynulo ani deset let a sama si po smrti manžela Radka Brzobohatého nabrnkla o dvaatřicet let mladšího muže Ondřeje Koptíka, který měl takové vzdělání, že se živil jako obchodní zástupce a na její úkor se zpočátku snažil zviditelňovat až nechutným způsobem. Stačí vzpomenout skandální výstupy, kdy do médií prozrazoval detaily z jejich sexuálního života. Přestože jí to tehdy mohl Ondřej Gregor Brzobohatý vrátit i s úroky, galantně to v tichosti přešel, a maminčina přítele nekomentoval.

Co si Gregorová myslela o Taťáně Kuchařově?

Mohlo by se zdát, že jeho druhá manželka, Taťána Kuchařová, která se mohla pyšnit korunkou nejkrásnější ženy světa za rok 2006, už pro Gregorovou bude jiná káva, ale nebylo tomu tak. „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ prohlásila deníku Blesk Gregorová.

Nebude asi těžké uhádnout, jaký názor bude mít na současnou synovu lásku Zuzanu Pilnou, která je „pouze“ tanečnice a v kariéře toho za sebou příliš mnoho nemá. Gregorová ale všechna nařčení odmítá. „I když se mluví nebo píše o tom, že jsem taková nebo taková, já se opravdu do ničeho nemíchám. Kdybychom diskutovali, tak samozřejmě řeknu svůj názor. Co si myslím, říkám na rovinu. To ale neznamená, že mým názorem se děti budou řídit. Zkušenost je totiž nepřenosná,“ prohlásila Hana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.