Hana Zagorová otevřeně o svém zdraví: Složila jsem se Štefanovi do náruče

Zpěvačka Hana Zagorová začátkem srpna oznámila, že ruší všechny své koncerty až do října. Důvodem byl zhoršený zdravotní stav důsledkem prodělání covidu. „Je mi to strašně líto,“ napsala bez dalších podrobností zpěvačka. Teď se rozhodla promluvit a se slzami v očích prozradila, proč musí rušit koncerty. „Zkolabovala bych na jevišti a to bych opravdu nechtěla,“ vysvětlila.

„Vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu musím respektovat doporučení lékařů a bohužel zrušit od 5. srpna do 30. října veškeré svoje koncerty,“ vzkázala zpěvačka prostřednictvím sociálních sítí na začátku druhého prázdninového měsíce. Konkrétní ale nebyla.

Tento krok vyvolal spekulace o Hančině zdraví. Teď konečně řekla víc. Koncert zrušila na doporučení dvou lékařů. „Oni nemůžou říct: ‚My vám to zakazujeme.‘ Oni řekli: ‚My vám to nedoporučejeme.‘ Ale ještě dodali takovou věc: ‚Zkolabujete na jevišti!‘ A to bych opravdu nechtěla,“ vysvětlila zpěvačka v pořadu Showtime.

Neskrývala, že ji zrušení koncertů nesmírně mrzí. A několikrát jí bylo do breku. „Je mi to hrozně líto, ale je to tak a musím se dát dopořádku, abyste mě viděli v takovém stavu, v jakém jsem byla před tím,“ řekla se slzami v očích Zagorová.

Hana Zagorová: Se stresu mi ruplo v zádech

Naštěstí se nejedná o žádné velké zdravotní problémy. Jen takzvaný postcovidový syndrom. „Ten mi samozřejmě rozhodil krvinky, se kterými bojuju celý život. Takže ty dostaly zabrat nejvíc. Ono to jde ruku v ruce,“ vysvětlila. A jak se to projevuje konkrétně? „Nemůžu se dodýchnout,“ objasnila oblíbená zpěvačka, která už léta žije s manželem Štefanem Margitou.

Bohužel, následky covidu nejsou jediným problémem, se kterým se Hana Zagorová v současnosti potýká. „Říká se, že pán Bůh naloží člověku tolik, kolik unese. Tak já nevím, co si myslí, že ještě unesu, protože mi nakládá čím dál víc. Jak jsem byla ve stresu, tak z těch nervů mi rupla záda, ale opravdu děsně. Tak, že jsem se Štefanovi složila do náruče. Naštěstí tam stál. Pořád doufám, že se vše v dobré obrátí,“ řekla s nadějí v hlase v pořadu Showtime zpěvačka.

Štefan Margita má úžasnou trpělivost

„Je to tak. Ona mi volala, že chce podvázat rajčata na našem balkóně a najednou zařvala a rupla jí záda. Kdybych tam nestál, tak nevím, jak by to dopadlo. Volali jsme doktora, ten přijel a udělal jí obstřiky,“ vysvětlil Štefan Margita a dodal: „Teď už se cítí dobře, už vaří. Šampíčko si zatím nedává, ale až si ho dá, tak budu vědět, že je vše dobré a že pojede na turné. Snad to bude brzy.“

Hana Zagorová si svého muže, se kterým je třicet let, nemůže vynachválit. „Štefíček je svatý muž, opravdu, protože se o mě stará senzačně. Sama přiznávám, že já být na jeho místě, tak už několikrát bouchnu dveřma. Má úžasnou trpělivost,“ nešetřila chválou Hana Zagorová, která letos v září oslaví 75. narozeniny. Divákům prozradila, že na narozeninový koncert v Lucerně se mohou těšit 16. prosince. Takže to bude nejen narozeninová, ale i vánoční Lucerna. V reportáži představila i svou knihu, kterou pokřtí právě na chystaném koncertě. Více se dovzíte ve videu v úvodu článku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.