Štefan Margita a jeho dilema: Vlastního dítěte se vzdal kvůli životní lásce Haně Zagorové

Operní pěvec Štefan Margita v životě řešil obrovské dilema. Musel se rozhodnout, zda-li dá přednost lásce k milované ženě nebo touze stát se otcem. Jak se vyrovnává s tím, že navždy zůstane bezdětný?

Příští rok Štefan Margita s manželkou Hanou Zagorovou oslaví 30. výročí svatby. Jejich soužití patří k nejstabilnějším a nejharmoničtějším v českém showbyznysu. I po těch letech se milují a hovoří o sobě s neskutečnou láskou a úctou. Když se spolu dali dohromady, museli ovšem řešit vážný problém a velkou překážku. Zpěvačka se Štefanovi svěřila, že nemůže mít děti a on se ocitl na rozcestí, jak se zachovat. Vzdát se otcovské touhy, která v něm zrála? Nebo si jít za svým snem a opustit kvůli tomu ženu, do které se zamiloval? „Řekla mi to hned na začátku. Bylo mi to líto, ale chtěl jsem žít s Hankou, to pro mě bylo cennější,“ prozradil Margita.

Pochybnosti o tom, že by svého rozhodnutí mohl někdy litovat, neměl. Poslouchal hlas srdce. „Vůbec mě nenapadlo, že bychom se mohli třeba rozejít. Věděl jsem, že je to láska na celý život. Takže nějaké obavy z toho, že bych jednou zůstal sám a říkal si, že jsem neměl raději děti, absolutně nebyly. Takhle jsem neuvažoval. Víte, mohl bych mít někde krásné dítě v nějakém nefungujícím vztahu, ale já jsem šťastný bez dětí, když mám poklad, jako je Hanka,“ svěřil se operní pěvec.

Zagorová od třiadvaceti let trpí vzácnou chorobou krve, kvůli níž nikdy nemohla být matkou. Po miminku přitom celý život toužila. Dokonce se pokoušela i adopci, která nakonec nevyšla. „Byla to holčička, která měla rodinu. Neměla jsem ji ani týden, když někdo donesl její babičce, že ji mám adoptovat. Ona se ozvala a byl konec. Po této zkušenosti jsem už celou tuto kapitolu definitivně uzavřela,“ přiblížila Hanka.

Úplně bez dětí ale přece jen nezůstali. Štefan má dva bratry, kteří rodiny založili. „Mají skvělé manželky a fakt úžasné děti. Myslím, že dneska je to takový zázrak, že spolu tak výborně vycházíme. Jezdíme za nimi do Košic nebo oni za námi do Prahy,“ popsal Margita.

Štefan Margita zná recept, jak zázračně zhubnout během dvou týdnů

Život s milovanou Haničkou si nemůže vynachválit. Jeden na druhého se upnuli a užívají si každé společné chvíle. Přestože spolu tráví spoustu času, nikdy si nezevšednili. „Oba milujeme cestování, rádi poznáváme nové země, jejich kulturu, ale i cizokrajné kuchyně, vzácná vína. Je nám spolu krásně,“ prohlásil umělec.

Když se v bulváru objeví informace o tom, že s manželkou mají krizi, bere to s rezervou. „Obvykle ty zprávy přicházejí v létě, když asi není o čem psát. Jednou nám volali známí, že se prý rozvádíme a my si zrovna užívali krásnou dovolenou,“ uvedl s úsměvem Margita, který dokázal, že silná vůle mu rozhodně nechybí. Během krátké doby zhubl téměř dvacet kilogramů. „Vážil jsem 105 kilo a řekl jsem si, že takhle už to dál nejde. Moje francouzská agentka mi doporučila úžasnou dietu, kterou držela. Tak jsem ji držel taky a za čtrnáct dní jsem zhubl osm kilo,“ prozradil Štefan. Základ spočívá v tom, že se drží pouze dva týdny, během dne jsou povolena pouze tři jídla a malé porce. „Od té doby jsem nepřibral, pohybuji se plus minus jedno kilo. Pan doktor mi řekl, že základ je to, jak si to uložíte v hlavě. Když chcete zhubnout, tak zhubnete. Ale jsou lidé, kteří chtějí zhubnout, ale v hlavě to mají uložené, že nezhubnou. A opravdu toho pak nejsou schopni,“ míní Štefan Margita.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.