zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Harry a Meghan nejsou na suchu. Charles jim posílá peníze, říká odborník Kamil Rodan

Meghan Markle a Princ Harry
Autor: profimedia Meghan Markle a Princ Harry
Petra Kloidová , Vydáno: 24.03.2021
Harry a Meghan nejsou na suchu, Charles jim posílá peníze. To si myslí historik a odborník na britskou královskou rodinu Kamil Rodan. Jak podle něj královská rodina smýšlí o tom, co princ Harry a vévodkyně Meghan Markle prozradili v televizní show?

reklama

Slavný rozhovor pro americkou hvězdnou moderátorku a také přítelkyni slavného páru Oprah Winfrey se uskutečnil přibližně ve stejnou dobu, kdy uplynula roční lhůta, kterou pár dostal od britské královny na rozmyšlení svých životních priorit. Po odvysílání pořadu svět zůstal v šoku. V Británii páru velmi citelně klesla popularita, z miláčků se stali odpadlíci, a v souvislosti s kritikou na jejich adresu musel ukončit své účinkování v televizi i oblíbený moderátor Piers Morgan.

Meghan Markle a Princ Harry
Autor: profimedia Meghan Markle a Princ Harry

Meghan Markle jako žena, která si vysnila svět?

 „Britská monarchie má stejně jako všechny instituce podobného druhu své příznivce i odpůrce. Druhá polovina 20. století přinesla tolik odhalení intimního rázu, že ta nová již málokoho překvapí. Britové jsou z období rozvodové krize mezi Charlesem a Dianou zvyklí na útoky mnohem horšího kalibru. Domnívám se, že poznámky vévodkyně ze Sussexu vůči některým členům rodiny Britové, ale zejména příslušníci královské rodiny, vnímají jako zoufalé výkřiky ženy, která si, jak ostatně sama v rozhovoru přiznala, vysnila svět, o kterém nic nevěděla,“ hodnotí interview expert na šlechtické rody, včetně těch britských, znalec podrobností a souvislostí seriálu Koruna a český historik Kamil Rodan.

Historik Kamil Rodan u Jana Krause
Autor: FTV Prima / Show Jana Krause Historik Kamil Rodan u Jana Krause

Finanční zdroje prince Harryho a jeho nová práce

„Podle informací, které jsou k dispozici, otec Harryho i nadále finančně podporuje, není tedy pravda, že by se vévodova rodina ocitla „na suchu“. Nároky vévodského páru však zřejmě mnohonásobně překračují částku, kterou je princ Charles ochoten synovi a jeho rodině poskytnout. Pár proto hledal jiné finanční zdroje, které našel v lukrativních smlouvách s televizními a jinými společnostmi. Způsob mediálního exhibicionismu a prodávání se veřejnosti však členové britské královské rodiny tvrdě odsuzují, neboť v duchu hesla ‚koruna se neodhaluje‘ to není cesta, kterou by se podle jejich mínění měl pár nadále ubírat,“ prozradil historik v rozhovoru pro web Žena aktuálně.

Princ Charles
Autor: profimedia Princ Charles

Včera obletěla svět zpráva o tom, že princ Harry učinil další krok k dosažení své finanční nezávislosti. Našel si práci v americkém start-upu BetterUp, která se zabývá osobnostním rozvojem. Šestatřicetiletý vévoda ze Sussexu nastoupí do ředitelské pozice, uvedla agentura DPA. Kromě toho s manželkou po odchodu do Kanady podepsali lukrativní milionové smlouvy s firmami jako je Netflix a Spotify. 

Více se dozvíte v Show Jana Krause dnes večer ve 21:35 na Primě.

Královna Alžběta II.

Královna konečně promluvila: Je to smutné. Co vzkázala Harrymu a Meghan?

reklama

Související témata: princ Harry , rozhovor Oprah Winfrey , Meghan Markle

reklama

Přečtěte si také

reklama