Celebrity

24. března 2021 05:59

Petra Kloidová

Harry a Meghan nejsou na suchu. Charles jim posílá peníze, říká odborník Kamil Rodan

Harry a Meghan nejsou na suchu, Charles jim posílá peníze. To si myslí historik a odborník na britskou královskou rodinu Kamil Rodan. Jak podle něj královská rodina smýšlí o tom, co princ Harry a vévodkyně Meghan Markle prozradili v televizní show?

Slavný rozhovor pro americkou hvězdnou moderátorku a také přítelkyni slavného páru Oprah Winfrey se uskutečnil přibližně ve stejnou dobu, kdy uplynula roční lhůta, kterou pár dostal od britské královny na rozmyšlení svých životních priorit. Po odvysílání pořadu svět zůstal v šoku. V Británii páru velmi citelně klesla popularita, z miláčků se stali odpadlíci, a v souvislosti s kritikou na jejich adresu musel ukončit své účinkování v televizi i oblíbený moderátor Piers Morgan.

Meghan Markle jako žena, která si vysnila svět?

„Britská monarchie má stejně jako všechny instituce podobného druhu své příznivce i odpůrce. Druhá polovina 20. století přinesla tolik odhalení intimního rázu, že ta nová již málokoho překvapí. Britové jsou z období rozvodové krize mezi Charlesem a Dianou zvyklí na útoky mnohem horšího kalibru. Domnívám se, že poznámky vévodkyně ze Sussexu vůči některým členům rodiny Britové, ale zejména příslušníci královské rodiny, vnímají jako zoufalé výkřiky ženy, která si, jak ostatně sama v rozhovoru přiznala, vysnila svět, o kterém nic nevěděla,“ hodnotí interview expert na šlechtické rody, včetně těch britských, znalec podrobností a souvislostí seriálu Koruna a český historik Kamil Rodan.

Finanční zdroje prince Harryho a jeho nová práce

„Podle informací, které jsou k dispozici, otec Harryho i nadále finančně podporuje, není tedy pravda, že by se vévodova rodina ocitla „na suchu“. Nároky vévodského páru však zřejmě mnohonásobně překračují částku, kterou je princ Charles ochoten synovi a jeho rodině poskytnout. Pár proto hledal jiné finanční zdroje, které našel v lukrativních smlouvách s televizními a jinými společnostmi. Způsob mediálního exhibicionismu a prodávání se veřejnosti však členové britské královské rodiny tvrdě odsuzují, neboť v duchu hesla ‚koruna se neodhaluje‘ to není cesta, kterou by se podle jejich mínění měl pár nadále ubírat,“ prozradil historik v rozhovoru pro web Žena aktuálně.

Včera obletěla svět zpráva o tom, že princ Harry učinil další krok k dosažení své finanční nezávislosti. Našel si práci v americkém start-upu BetterUp, která se zabývá osobnostním rozvojem. Šestatřicetiletý vévoda ze Sussexu nastoupí do ředitelské pozice, uvedla agentura DPA. Kromě toho s manželkou po odchodu do Kanady podepsali lukrativní milionové smlouvy s firmami jako je Netflix a Spotify.

Více se dozvíte v Show Jana Krause dnes večer ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle rozhovor Oprah Winfrey

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.