Celebrity

9. března 2021 20:42

Gabriela Kolinová

Královna konečně promluvila: Je to smutné. Co vzkázala Harrymu a Meghan?

Královna zareagovala na šokující rozhovor vévodkyně Meghan a prince Harryho se slavnou moderátorkou Oprah Winfrey. V tom mimo jiné Meghan prozradila, že kvůli drsné atmosféře v Harryho rodině chtěla spáchat sebevraždu. Zmínila i rasistické narážky na malého Archieho. „Tyto poznámky bereme velmi vážně a budeme je řešit,“ nechala se slyšet Alžběta II.

Reakci na velmi otevřený rozhovor veřejnost napjatě očekávala. Britská královská rodina z interview pochopitelně nadšená není. Ale z otevřeného dopisu královny Alžběty je patrné, že ji záležitost velice mrzí. A hodlá ji řešit.

„Celá rodina je smutná z toho, co se dozvěděla, jak moc byly pro Harryho a Meghan poslední roky náročné,“ píše se v oficiálním vyjádření z Buckinghamského paláce. „Týká se to zejména zmíněných problémů s rasou. I když se některé vzpomínky mohou lišit, bereme je velmi vážně a rodina je bude v soukromí řešit,“ slibuje královna. „Harry a Meghan budou vždy milovanými členy rodiny,“ dodala.

Prohlášení reaguje na rozhovor, který zveřejnila americká televizní stanice CBS. Meghan obvinila královskou rodinu z rasistických poznámek. Někdo z Harryho rodiny se prý bál, aby neměl jejich syn „příliš tmavou pleť“. Meghan s Harrym také přiznali, že jejich svatba byla jen na oko, své ano si prý řekli již tři dny před tou oficiální. Více si přečtěte TADY.

Sdílejte článek
Štítky rodina CBS rozhovor Oprah Winfreyová Alžběta II. princ Harry Meghan Markle královna Buckinghamský palác Harry a Meghan Britská královská rodina Archie Mountbatten-Windsor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.