Celebrity

15. září 2021 11:30

Petra Kloidová

Heidi Janků vděčí za slávu travestitům. Je to moje teorie, říká

Show Jana Krause (27) - Heidi Janků

Zpěvačku Heidi Janků pronásleduje její hit Když se načančám už několik desetiletí. K tomu, proč je tato píseň stále tak oblíbená, má vlastní, nepotvrzenou teorii. Ke slávě jí prý pomohli travesti umělci. Jak?

Po smrti manžela Ivo Pavlíka, s kterým strávila pětatřicet let života, si Heidi Janků ještě intenzivněji uvědomila, že má práci, která ji naplňuje. „Štěstí je, že mě živí to, co mě baví a můžu dělat práci, která je snová,“ říká a dodává, že ke štěstí se člověk musí propracovat.

Když se načančám má pořád úspěch

Za svoji životní výhru považuje i svůj hit Když se načančám z roku 1986. „Tento výraz do té doby nikdo nepoužíval,“ připomína Heidi, ale zároveň si myslí, že je to písnička poměrně dost infantilní a moc sexy jí nepřipadá.

Když se jí zeptáte na to, co vězí za takovým úspěchem písničky, váhá. „Nevím, když je nějaký večírek, tak ji lidi hodně rádi zpívají. Ale jsem za to ráda, na rozdíl od některých jiných interpretů, kteří svoje hity nemají rádi, já jsem za ně vděčná. Možná, že i to je štěstí, že jsem na ni narazila,“ říká zpěvačka o oblíbeném songu.

„Mám takovou teorii, že ta písnička se stala fenoménem v době, kdy v Československu začínalo travesti show. Protože si myslím, že všichni travesti umělci začínali touto písní, ale nevím, jestli je to pravda. To je jen můj názor,“ směje se Heidi Janků.

Heidi Janků je připravená na lásku

Jsou to čtyři roky, kdy Heidi Janků navždy opustil životní partner a zároveň její manažer Ivo Pavlík. V českém showbyznysu byli považováni za stabilní pár, který se silně miloval. Proto bylo pro Heidi těžké se vyrovnat s jeho smrtí, odpoutat se od manžela a začít nový život. Dnes už je ale připravená zažít novou lásku, ačkoliv o tom, že by si nového partnera nastěhovala do čerstvě zrekonstruovaného domu za Prahou neuvažuje. „Chci lásku. Já jsem samostatná, já nepotřebuju auta, brilianty… to mě nebere, to pro mě nejsou projevy lásky. Láska je cit, náklonnost,“ prozradila v Show Jana Krause. Důležité jsou prý pro ni také společné zájmy – muzika, humor, filmy. Více uvidíte v Show Jana Krause dnes ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.