zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Heidi Janků vděčí za slávu travestitům. Je to moje teorie, říká

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 15.09.2021
Zpěvačku Heidi Janků pronásleduje její hit Když se načančám už několik desetiletí. K tomu, proč je tato píseň stále tak oblíbená, má vlastní, nepotvrzenou teorii. Ke slávě jí prý pomohli travesti umělci. Jak?

reklama

Po smrti manžela Ivo Pavlíka, s kterým strávila pětatřicet let života, si Heidi Janků ještě intenzivněji uvědomila, že má práci, která ji naplňuje. „Štěstí je, že mě živí to, co mě baví a můžu dělat práci, která je snová,“ říká a dodává, že ke štěstí se člověk musí propracovat.

Když se načančám má pořád úspěch

Za svoji životní výhru považuje i svůj hit Když se načančám z roku 1986. „Tento výraz do té doby nikdo nepoužíval,“ připomína Heidi, ale zároveň si myslí, že je to písnička poměrně dost infantilní a moc sexy jí nepřipadá.

Heidi Janků
Autor: profimedia Heidi Janků


Když se jí zeptáte na to, co vězí za takovým úspěchem písničky, váhá. „Nevím, když je nějaký večírek, tak ji lidi hodně rádi zpívají. Ale jsem za to ráda, na rozdíl od některých jiných interpretů, kteří svoje hity nemají rádi, já jsem za ně vděčná. Možná, že i to je štěstí, že jsem na ni narazila,“ říká zpěvačka o oblíbeném songu.

Heidi Janků v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Heidi Janků v Show Jana Krause„Mám takovou teorii, že ta písnička se stala fenoménem v době, kdy v Československu začínalo travesti show. Protože si myslím, že všichni travesti umělci začínali touto písní, ale nevím, jestli je to pravda. To je jen můj názor,“ směje se Heidi Janků.

Heidi Janků s manželem
Autor: profimedia Heidi Janků s manželem

Heidi Janků je připravená na lásku

Jsou to čtyři roky, kdy Heidi Janků navždy opustil životní partner a zároveň její manažer Ivo Pavlík. V českém showbyznysu byli považováni za stabilní pár, který se silně miloval. Proto bylo pro Heidi těžké se vyrovnat s jeho smrtí, odpoutat se od manžela a začít nový život. Dnes už je ale připravená zažít novou lásku, ačkoliv o tom, že by si nového partnera nastěhovala do čerstvě zrekonstruovaného domu za Prahou neuvažuje.

„Chci lásku. Já jsem samostatná, já nepotřebuju auta, brilianty… to mě nebere, to pro mě nejsou projevy lásky. Láska je cit, náklonnost,“ prozradila v Show Jana Krause. Důležité jsou prý pro ni také společné zájmy – muzika, humor, filmy. Více uvidíte v Show Jana Krause dnes ve 21:35 na Primě.

Hana Vagnerová zkouší štěstí v Americe

Hana Vagnerová zažila šok v Americe. Randí se tam běžně s několika lidmi naráz

reklama

Související témata: Show Jana Krause , Show Jana Krause , Heidi Janků

reklama

Přečtěte si také

reklama