Celebrity

19. května 2021 12:35

Petra Kloidová

Hana Vagnerová zažila šok v Americe. Randí se tam běžně s několika lidmi naráz

Show Jana Krause (19) - Hana Vágnerová o Američanech

Česká herečka Hana Vagnerová se před lety rozhodla zkusit štěstí v Hollywoodu a v Los Angeles začínala od nuly. V Americe však narazila na zásadní kulturní rozdíly. Hledání partnera tam vypadá jinak než v Evropě.

Osmatřicetiletá Hana Vagnerová je renomovanou herečkou, kterou však neuvidíte jen v českých a slovenských filmech, ale i ve světových produkcích. Možná proto se rozhodla odcestovat na pár měsíců do Ameriky, aby se pokusila o rozvinutí herecké kariéry i tam. Odvážné rozhodnutí dláždily i humorné neúspěchy, když si například zaplatila slavný herecký kurz, ale zjistila, že na něj na rozdíl od rodilých mluvčích není dostatečně jazykově vybavená. I tak se jí ale podařilo se ve Spojených státech amerických částečně uchytit.

Randění v Americe není omezeno pouze na dva

Vagnerovou nepřekvapila jen tvrdá pracovní morálka, kterou Američané mají, ale třeba i takové obyčejné hledání partnera. Americe se neříká země neomezených možností jen tak, její obyvatelé se zkrátka ani v osobním životě nehodlají omezovat a chtějí získat to nejlepší.

Američané rádi provozují takzvaný dating, kdy každý den, třeba i po dobu několika let, randí muž s nějakou jinou přítelkyní, dokud se definitivně nerozhodne pro jednu z nich.

„Byla jsem na rande s jedním Američanem a on začal mluvit o nějaké holce, tak jsem se začala smát, abych měla čas to zpracovat, a pak mu říkám, to je zajímavé, ty o té holce mluvíš, jako bys s ní byl také na rande. A on na to, že samozřejmě. Já jsem se zase strašně dlouho smála a pak říkám, že tomu nerozumím, že dneska se mnou, včera s Annou… a on se nejdřív také dlouho smál a pak mi řekl, že takhle oni to v Americe dělají,“ popisuje svoji hořkou zkušenost herečka s tím, že z její strany následoval dlouhý monolog.

„On byl pořád menší a menší a moje poslední věta byla, tak to teda ne, já jsem královna a nezasloužím si, aby ses takhle ke mně choval! A odešla jsem.“ Od té doby ji prý miluje a pořád jí píše. „Já o něj ale vůbec nestojím.“

Budoucí partner by měl být tolerantní

Krásná Hana Vagnerová naději, že nalezne toho pravého, neztrácí. Sama sebe hodnotí jako vybíravou a prý by chtěla všechno. „Nejdůležitější je humor, inteligence a charisma,“ vyjmenovává klíčové požadavky, které má na muže, ale sebekriticky přiznává, že ona sama není úplně jednoduchá. „Když to řeknu jemně, jsem lehce emocionálně nestabilní. Nečekaný pláč, nečekaný jásot, pak zase nahoru, dolu, všechno je barevný, pak zase černý, a já potřebuju, aby tomu ten muž rozuměl,“ prozrazuje.

Hanu Vagnerovou můžete vidět ve středu v pořadu Show Jana Krause na Primě ve 21:35.

JAK SPORTUJE HANA VAGNEROVÁ?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.