zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sára Rychlíková: Z herectví doma nejásali, báli se, že budu prostitutka

Sára Rychlíková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Sára Rychlíková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Lenka Nováková , Vydáno: 25.11.2021
Mezi nové televizní tváře se nedávno díky seriálu 1. MISE přidala i kráska Sára Rychlíková. Sára nepochází z herecké rodiny a její cestu do umělecké profese dláždilo několik humorných předsudků ze strany rodiny. A není jediná. Své by mohla vyprávět i herečka Petra Hřebíčková.

reklama

Pohledná bruneta se na konci léta objevila v jednom ze seriálů z vojenského prostředí, kde si při natáčení často sáhla na dno. Cesta za výraznou televizní rolí byla však o dost trnitější než u většiny mladých herců, jelikož Sára Rychlíková nepochází z herecké rodiny. V dětství si šla za svým snem stát se krasobruslařkou. Aktivně se bruslení věnovala od svých čtyř let až do doby, než nastoupila na gymnázium. „Měla jsem sice pořád denně tréninky, ale na závody už jsem nejezdila,“ vypráví Sára, která krasobruslení definitivně nechala s nástupem na DAMU. „I když jsem bruslení milovala, musela jsem skončit hlavně kvůli častým tréninkům, které jsem postupem času přestala stíhat.“

7 pádů Honzy Dědka a Sára Rychlíková
Autor: Teki Shine/ FTV Prima 7 pádů Honzy Dědka a Sára Rychlíková

Z herectví doma nikdo radost neměl

Úspěšně složené zkoušky na vysněnou hereckou školu však doma u Rychlíkových nikdo příliš neoslavoval. Rodina se o Sáru bála. „Myslím, že u nás doma nikdo nečekal, že udělám přijímačky na DAMU. A když jsem je udělala, bylo ticho. Pořád jsem čekala, kdo z toho bude mít radost. Mamka řekla, že je to hezký, děda povídal, že se oběsím, až nebudu mít práci. A babička říkala: Sárinko, vždyť z tebe bude prostitutka,“ prozradila krásná studentka DAMU v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Petra Hřebíčková řešila podobný problém

Sára Rychlíková není jediná, kdo v rodině narazil na stereotypy točící se kolem hereček a zábavního průmyslu. Slavná herečka Petra Hřebíčková má podobnou humornou zkušenost, jak shodou okolností vyprávěla také Honzovi Dědkovi. Stejně jako Sára nepochází z herecké rodiny a její babička reagovala na studium herectví obdobně. „Naše Petruška mezi ty ku*vy,“ povzdechla si tenkrát.

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem
Autor: profimedia Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Hřebíčková se nedávno v rozhovoru pro Rozhlas vyjádřila, že jí herecké kořeny nechyběly. Podle ní mají mladí herci se slavnými rodiči daleko větší nevýhody, lidé od nich mnoho očekávají, zatímco Petra mohla jen překvapit. Čerstvá trojnásobná máma Petra Hřebíčková si nedlouho po studiích na JAMU odnesla v roce 2008 divadelní cenu Thálie za ztvárnění titulní role ve hře Aloise a Viléma Mrštíkových Maryša. Dnes je také jednou z nejobsazovanějších hereček v českém filmu.

Petra Hřebíčková na premiéře filmu Zbožňovaný.

Petra Hřebíčková poprvé po porodu ve společnosti. Takhle to sekne mámě tří dětí!

reklama

Související témata: 1. MISE , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka , Sára Rychlíková , Petra Hřebíčková , herectví

reklama

Přečtěte si také

reklama