zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petra Hřebíčková poprvé po porodu ve společnosti. Takhle to sekne mámě tří dětí!

Petra Hřebíčková po porodu ve společnosti
Petra Hřebíčková po porodu ve společnosti
Gabriela Kolinová , Vydáno: 24.09.2021
Herečka Petra Hřebíčková se poprvé od porodu ukázala ve společnosti. A klobouk dolů, mamince tří dětí to náramně slušelo. Nikdo by ani nepoznal, že před dvěma měsíci porodila. Jak si užívala společnost kolegů herců?

reklama

První společenská událost herečky Petry Hřebíčkové po porodu dcery Mariannky byla premiéra českého filmu. Na chvíli vystoupila ze své mateřské bubliny a užila si večer. „Já jsem teď úplně mimo. Opravdu jsem teď v té rodičovské roli a teď se trošičku rozkoukávám. Jsem tady fakt na skok,“ prozradila trojnásobná maminka, která pak rychle spěchala za svou dvouměsíční holčičkou.

Jedno musela uznat, je fajn si vyjít mezi lidi, zvlášť pro maminky na mateřské. „Je to příjemné, že jsem se viděla s těmi lidmi, takže mě to trošičku nakoplo. Já jsem se toho malinko bála, vyjít z té své bubliny, ale je to pro mě příjemné. Naštěstí,“ přiznala herečka. 

Petra Hřebíčková na premiéře filmu Zbožňovaný
Autor: profimedia Petra Hřebíčková na premiéře filmu Zbožňovaný

Petra Hřebíčková je mámou dvou synů: Šimona a Mikuláše, které má s hercem Matějem Dadákem. V půlce července porodila i vytouženou holčičku, která dostala jméno Marianna. Herečce se porod podařilo utajit. Média zprávu o narození třetího potomka přinesla až na konci prázdnin. „Děkujeme všem za gratulace! Jsme šťastní jak blechy v kožichu,“ napsala herečka ke snímku dcery, který pak zveřejnila na Instagramu.

Petra si přitom dlouho myslela, že děti mít nemůže. Když jí bylo patnáct let, dozvěděla se od své gynekoložky zdrcující zprávu. „Řekla mi, že budu mít problém otěhotnět. A to si pak s sebou nesete... Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi, který mi řekl, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ vylíčila Petra. Dnes už šťastná maminka tří dětí. 

Petře Hřebíčkové se podařilo utajit i těhotenství i porod.

Petra Hřebíčková porodila. Je to do třetice holčička? Lékaři ji strašili, že nebude mít děti

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná: Myslela jsem si, že jsem v přechodu

reklama

Související témata: Petra Hřebíčková , děti , porod , mateřství , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama