Celebrity

24. září 2021 20:15

Gabriela Kolinová

Petra Hřebíčková poprvé po porodu ve společnosti. Takhle to sekne mámě tří dětí!

Herečka Petra Hřebíčková se poprvé od porodu ukázala ve společnosti. A klobouk dolů, mamince tří dětí to náramně slušelo. Nikdo by ani nepoznal, že před dvěma měsíci porodila. Jak si užívala společnost kolegů herců?

První společenská událost herečky Petry Hřebíčkové po porodu dcery Mariannky byla premiéra českého filmu. Na chvíli vystoupila ze své mateřské bubliny a užila si večer. „Já jsem teď úplně mimo. Opravdu jsem teď v té rodičovské roli a teď se trošičku rozkoukávám. Jsem tady fakt na skok,“ prozradila trojnásobná maminka, která pak rychle spěchala za svou dvouměsíční holčičkou.

Jedno musela uznat, je fajn si vyjít mezi lidi, zvlášť pro maminky na mateřské. „Je to příjemné, že jsem se viděla s těmi lidmi, takže mě to trošičku nakoplo. Já jsem se toho malinko bála, vyjít z té své bubliny, ale je to pro mě příjemné. Naštěstí,“ přiznala herečka.

Petra Hřebíčková je mámou dvou synů: Šimona a Mikuláše, které má s hercem Matějem Dadákem. V půlce července porodila i vytouženou holčičku, která dostala jméno Marianna. Herečce se porod podařilo utajit. Média zprávu o narození třetího potomka přinesla až na konci prázdnin. „Děkujeme všem za gratulace! Jsme šťastní jak blechy v kožichu,“ napsala herečka ke snímku dcery, který pak zveřejnila na Instagramu.

Petra si přitom dlouho myslela, že děti mít nemůže. Když jí bylo patnáct let, dozvěděla se od své gynekoložky zdrcující zprávu. „Řekla mi, že budu mít problém otěhotnět. A to si pak s sebou nesete... Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi, který mi řekl, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ vylíčila Petra. Dnes už šťastná maminka tří dětí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.