Celebrity

4. května 2021 05:57

Gabriela Kolinová

Herečka Tereza Brodská se stala babičkou. Vnouče dlouhou dobu tajila

Známá herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská se raduje z nové životní role. V dvaapadesáti letech se stala babičkou. Jejímu synovi Samuelovi se narodilo miminko. Nadšená babička to oznámila na sociálních sítích trochu tajemně.

Tereza Brodská si svoje soukromí střeží, přesto se občas o nějakou novinku podělí na sociálních sítích. Nedávno třeba zavzpomínala na svoje těhotenství. A minulý týden sdílela fotku s profesorem Antonínem Pařízkem, ke které napsala: „Milý Tondo, děkuji, že jsi nám pomohl přivést na svět nového člena rodiny.“

V náznacích tak světu sdělila, že se stala babičkou. Jejímu synovi Samuelovi (25) a jeho přítelkyni Luise se narodila miminko. O tom, zda je to chlapeček, nebo holčička, se herečka nezmínila. Podle některých médií se ale Brodská raduje z vnučky.

Dcera známého herce Vlastimila Brodského těhotenství snachy Luisy dokázala ututlat celých devět měsíců, na konci března však sdílela svou těhotenskou fotografii, ke které napsala, jak obdivuje nastávající maminky v této době: „Jen jsem chtěla napsat, jak asi těžké musí být těhotenství v téhle době! Nejenže většina mých těhotných kamarádek se bojí o miminko, ale navíc se bojí, aby se nenakazily a tím pádem i to miminko tou mrchou covidovou! A nemůžou si v klidu užívat to krásné období! Holky myslím na vás!!! Držte se!“ Možná to byl právě vzkaz snaše, která byla tou dobou těhotná. O vzpomínkách Terezy Brodské na období těhotenství jsme psali TADY.

Jedno je ale jisté, Samuelova partnerka přivedla na svět miminko v porodnici U Apolináře u známého porodníka Antonína Pařízka. Tomu hvězda Slunečné ještě vzkázala, jak moc si ho váží: „Děkuji za péči, trpělivost, obrovskou profesionalitu a za to, že tě máme už tolik let za kamaráda! Byl jsi před mnoha lety i u mého porodu a doufám, že budeš naším rodiným porodníkem i do budoucna! Jsi prostě nejlepší!,“ nešetřila chválou Tereza Brodská.

Na roli babičky se prý Tereza Brodská těšila ještě dlouho před tím, než vůbec její snacha otěhotněla.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.