zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Herečka Tereza Brodská se stala babičkou. Vnouče dlouhou dobu tajila

Herečka Tereza Brodská se stala ve svých dvaapadesáti letech babičkou.
Autor: profimedia Herečka Tereza Brodská se stala ve svých dvaapadesáti letech babičkou.
Známá herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská se raduje z nové životní role. V dvaapadesáti letech se stala babičkou. Jejímu synovi Samuelovi se narodilo miminko. Nadšená babička to oznámila na sociálních sítích trochu tajemně.

reklama

Tereza Brodská si svoje soukromí střeží, přesto se občas o nějakou novinku podělí na sociálních sítích. Nedávno třeba zavzpomínala na svoje těhotenství. A minulý týden sdílela fotku s profesorem Antonínem Pařízkem, ke které napsala: „Milý Tondo, děkuji, že jsi nám pomohl přivést na svět nového člena rodiny.“

V náznacích tak světu sdělila, že se stala babičkou. Jejímu synovi Samuelovi (25) a jeho přítelkyni Luise se narodila miminko. O tom, zda je to chlapeček, nebo holčička, se herečka nezmínila. Podle některých médií se ale Brodská raduje z vnučky. 

 

Dcera známého herce Vlastimila Brodského těhotenství snachy Luisy dokázala ututlat celých devět měsíců, na konci března však sdílela svou těhotenskou fotografii, ke které napsala, jak obdivuje nastávající maminky v této době: „Jen jsem chtěla napsat, jak asi těžké musí být těhotenství v téhle době! Nejenže většina mých těhotných kamarádek se bojí o miminko, ale navíc se bojí, aby se nenakazily a tím pádem i to miminko tou mrchou covidovou! A nemůžou si v klidu užívat to krásné období! Holky myslím na vás!!! Držte se!“ Možná to byl právě vzkaz snaše, která byla tou dobou těhotná. O vzpomínkách Terezy Brodské na období těhotenství jsme psali TADY.

Jedno je ale jisté, Samuelova partnerka přivedla na svět miminko v porodnici U Apolináře u známého porodníka Antonína Pařízka. Tomu hvězda Slunečné ještě vzkázala, jak moc si ho váží: „Děkuji za péči, trpělivost, obrovskou profesionalitu a za to, že tě máme už tolik let za kamaráda! Byl jsi před mnoha lety i u mého porodu a doufám, že budeš naším rodiným porodníkem i do budoucna! Jsi prostě nejlepší!,“ nešetřila chválou Tereza Brodská. 

Na roli babičky se prý Tereza Brodská těšila ještě dlouho před tím, než vůbec její snacha otěhotněla. 

Herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská (vlevo) podpořila všechny těhotné ženy.

Hvězda seriálu Slunečná ukázala těhotenské bříško. Maminky, soucítím s vámi, píše

Tereza Brodská

Tereza Brodská oslavila padesátiny! Vypadá pořád fantasticky?

reklama

Související témata: Tereza Brodská , babička , seriál slunečná , Slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama