zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hvězda seriálu Slunečná ukázala těhotenské bříško. Maminky, soucítím s vámi, píše

Herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská (vlevo) podpořila všechny těhotné ženy.
Autor: profimedia Herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská (vlevo) podpořila všechny těhotné ženy.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 01.04.2021
Herečka a hvězda seriálu Slunečná Tereza Brodská zveřejnila svou těhotenskou fotku a podpořila všechny nastávající maminky. Podle ní to v době pandemie koronaviru nemají vůbec lehké. Bojí se o sebe, ale i o nenarozené miminko. A to nejkrásnější období v životě ženy, jak se o těhotenství často mluví, si nemohou plně vychutnat.

reklama

Ne, herečka Tereza Brodská není v očekávání, jak by se mohlo zdát. Fotografie, kterou na sociální sítě dala, je šestadvacet let stará. Tereza měla asi nostalgickou náladu, a tak zavzpomínala na své těhotenství, kdy čekala syna Samuela. Toho má s fotografem Herbertem Slavíkem, který je zároveň i autorem snímku.

Oblíbená herečka empaticky myslí na všechny nastávající maminky. V době pandemie to musí mít opravdu těžké: „Jen jsem chtěla napsat, jak asi těžké musí být těhotenství v téhle době! Nejenže většina mých těhotných kamarádek se bojí o miminko, ale navíc se bojí, aby se nenakazily a tím pádem i to miminko tou mrchou covidovou! A nemůžou si v klidu užívat to krásné období! Holky myslím na vás!!! Držte se!“ napsala na svůj Instagram. 

 

Zavzpomínala na dobu, kdy ona čekala svého syna. Snímek pochází z Los Angeles v Kalifornii: „Tahle fotka je stará 26 let a ani ve snu by mě nenapadlo, jakému sajrajtu (oblíbené slovo mého tatínka) budeme muset čelit. Myslím na vás všechny,“ dodala oblíbená herečka. 

Těhotenství nedávno oznámila například herečka Patricie Pagáčová ze seriálu Sestřičky, moderátorka Gábina Soukalová nebo Martina Pártlová a Nikol Štíbrová z tria 3v1.

Které známé české ženy ještě čekají miminko? 

Babyboom v roce 2021

Babyboom v českém showbyznysu: Nejen Gábina Koukalová. I tyto ženy se těší na miminko

Tereza Brodská teď září v seriálu Slunečná, kde hraje Janu Kratinovou. Když seriál slavil stý díl, prozradila, že některé scény by si s chutí zopakovala: „Docela by mě bavilo profackovat některé kolegy, které jsem profackovala,“ smála se Tereza: „To bylo vtipný, to jsme si užili. Ono se tady hodně fackovalo, ale ty mé facky byly pravé,“ dodala s úsměvem. 

Oslava na place

Slunečná oslavila 100. díl: Nafackovala bych znovu svým kolegům, směje se Tereza Brodská

reklama

Související témata: Tereza Brodská , Eva Decastelo , Denisa Nesvačilová , Jana Stryková , seriál slunečná , Slunečná , těhotenství , miminko

reklama

Přečtěte si také

reklama