Celebrity

5. března 2021 06:10

Petra Kloidová

Babyboom v českém showbyznysu: Nejen Gábina Koukalová. I tyto ženy se těší na miminko

Pandemie koronaviru byla pro český showbyznys požehnáním, co se týče těhotenství a porodů. A letošní rok pokračuje ve stejném trendu. Kolik českých slavných maminek přivítá v roce 2021 potomka? Kromě Moniky Leové, Martiny Pártlové či Patricie Pagáčové i jedna česká světová topmodelka. Tady je přehled nastávajících maminek. A že jim to sluší. Prozradily, zda čekají holčičku nebo chlapečka?

Jako první z tuzemských celebrit letos porodila modelka Jitka Nováčková. Začátkem ledna se jí narodila dcera, kterou pojmenovala dosti nezvykle – Leah Ellisa. Následovala ji slovenská herečka Zuzana Norisová, která v únoru přivedla na svět své druhé dítě a holčička také dostala neobvyklé jméno. Pár týdnů po ní se maminkou syna Matyáše stala modelka Veronika Kašáková. A dočkali se také moderátor CNN Prima News Libor Bouček a jeho žena Gábina, narodil se se jim syn Albert. Kdo další vyhlíží očekávaného potomka?

Těhotenstvím překvapila i moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová

Monika Leová (29) čeká holčičku

Bývalá moderátorka Hlavních zpráv na Primě a držitelka titulu Miss Earth se svým manželem Martinem Košínem budou mít dceru, která by se narodit měla v dubnu. „Moc jsem si přála holčičku, Martin dostal úkol a splnil ho. Jsem neskutečně šťastná,“ prozradila s úsměvem Monika. Nadšení neskrývá a s radostí se dělí s ostatními. Na svou sociální síť pravidelně umisťuje krásné těhotenské fotografie. Jaké vybrali jméno, ale zatím neprozradili.

ČTĚTE TAKÉ: Proměna po roce karantény: Leová, Bouček, Kotek a Prachař ukázali bříška

Zorka Hejdová (30) tají pohlaví miminka

Začátkem dubna se maminkou stane také půvabná blonďatá moderátorka. Pohlaví miminka však se svým manželem, rovněž moderátorem Mírou Hejdou tají. „Nechali jsme si to říci, informace znají i naši rodiče, jinak to ale neprozradíme. Je to naše poslední tajemství, které si střežíme,“ uvedla Zorka. Více se rozpovídala k tomu, jak by se jejich miminko mohlo jmenovat. „Jsem zastánkyně těch netradičních. Nakonec i já nemám úplně obvyklé jméno. Manžel se chtěl ubrat klasičtější cestou. Ale vybrali jsme. Je to taková zlatá střední cesta. Žádná exotika, ale zároveň se s ním moc často nesetkávám,“ nastínila moderátorka.

Nikol Štíbrová (34) bude mít tři chlapy v chalupě

Z předchozího vztahu má tříletého syna Mathiase, který se letos dočká sourozence. Jak herečka prozradila na své sociální síti, se svým současným partnerem Petrem Leitgebem čekají kluka. „Takovej ten den, když se dozvíte, že budete mít doma chlapy tři,“ napsala Nikol. Termín porodu má v červnu. Zatímco o jménu ještě jasno nemá, o výchově už ano. „Mým cílem je z nich vychovat gentlemany.“ Nikol Štíbrová novinku o těhotenství vtipně popsala na Instagramu.

Martina Pártlová (41) na dítěti zapracovala, zkomplikovala jí to rakovina

Je až neuvěřitelné, že se svoji nejlepší kamarádkou Nikol Štíbrovou budou rodit v podstatě ve stejné době. „To prostě nevymyslíš,“ směje se zpěvačka. V jejím případě se bude jednat o první porod. Miminko čeká s o čtrnáct let mladším kytaristou ze skupiny Koblížci Josefem Vařekou. „Bylo to plánované a jsme šťastní, že to vyšlo,“ prozradila Martina, které by se měl narodit chlapeček. Výběr jména nechá na svém partnerovi. „Já na to nemám nervy,“ mávla rukou s úsměvem. Jak ale přiznala, z mateřství má trochu obavy. „Asi bude nádherný pocit, až mi miminko dají do ruku, na to se těším moc. Ale trochu se děsím toho, že ho nebudu umět ani chytnout, natož nakrmit a přebalit," říká. „Dítě jsem chtěla za každou cenu, do plánů mi hodil vidle nádor," prozradila nedávno.

Veronika Kopřivová (29) čeká první dítě

Expřítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra čeká svoje první miminko s přítelem Miroslavem Dubovickým. Porodit by měla květnu. O radostné novince informovala prostřednictvím své sociální sítě z tropických Malediv. „Budeme rodina. Nosím pod srdcem náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnána. Nesmírně se těším na novou životní roli, až budu máma. S jistotou vím, že Miroslav bude ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla pro naše děťátko přát,“ oznámila Veronika. Pohlaví ani jméno zatím ještě neprozradila.

ČTĚTE VÍCE: Budu máma! Jágrova ex Veronika Kopřivová je těhotná. Co prozradila o otci dítěte?

Patricie Pagáčová (32) prozradila vše z dovolené

Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód s manželem Tiborem se těší na svého první potomka. Podobně jako Kopřivová oznámila radostnou novinu fanouškům přes sociální síť z exotických Malediv, kde trávila dovolenou. „Pro všechny já to věděl/a, já to říkal/a, měli jste pravdu. Prý se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve dvou,“ napsala herečka k fotografii, na které je zřetelné těhotenské bříško. Rodit by měla v červnu. Pohlaví dítěte i vybrané jméno si zatím nechává pro sebe. „Miminko nebylo plánované, oba nás to zaskočilo. Ale teď je ta ideální doba. Sami bychom to lépe nenaplánovali,“ sdělila Patricie. Podívejte se na to, jak vypadala její zpráva o těhotenství světu.

Emma Smetana (33) čeká druhé dítě

V očekávání je také zpívající moderátorka se svým partnerem Jordanem Hajem. Spolu už mají čtyřletou holčičku, které dali netradiční jméno Lennon Marlene. Jejich druhý potomek by měl přijít na svět na konci května. Pohlaví zatím tají. Co se týče jména, opět se dá očekávat, že zvolí něco neobvyklého. „Zhruba za rok sem napíšu, jaké to je, být maminkou dvou dětí. Nevím o tom nic, nepředstavuji si to nijak, asi mi ještě úplně nedošlo, že se to fakt stane. Zázrak, držte nám palce,“ prohlásila Emma.

Karolína Kurková (37) čeká třetí

Zprávu o svém těhotenství oznámila topmodelka vskutku originálně. Na sociální síti zveřejnila snímek, na kterém nahá pózovala se svým rostoucím bříškem. Dítě by se mělo narodit v červnu. S manželem Archiem Drurym, který je Američan, už spolu mají dva syny, jedenáctiletého Tobina a pětiletého Noaha. Zda to bude do třetice chlapeček nebo konečně holčička, si zatím nechává pro sebe.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.