Proměna po roce karantény: Leová, Bouček, Kotek a Prachař ukázali bříška

Rok v karanténě. To se na člověku jistě projeví. A slavné osobnosti nejsou výjimkou. Krásné moderátorky Monika Leová a Zorka Hejdová ukázaly těhotenská bříška, ovšem pozadu nezůstali ani jejich kolegové Libor Bouček, Vojta Kotek a Jakub Prachař, ti se prý v karanténě taky pěkně zakulatili.

Již tento pátek odvysílá televize Prima první díl nové řady oblíbené soutěže Máme rádi Česko. Hned na začátku natáčení přišla řeč na karanténu a její prožívání. A jak se dlouhé období podepsalo na některých protagonistech prvního dílu?

Od natáčení poslední odvysílané a současné premiérové deváté řady oblíbené show Máme rádi Česko uběhlo patnáct měsíců a rok v karanténě. To se projevilo nejenom na rostoucím těhotenském bříšku Moniky Leové či Zorky Hejdové, ale i bříška Boučka, Kotka a Prachaře dosáhla určitých proměn.

Povolili jsme kostýmy

„U mě je to plus pět a půl kilo. Zatím mi kostýmy ale jen rozšiřují, ještě se nemusí přešívat,“ přiznal Libor Bouček. „Já jsem měl lepší catering, u mě je to dvanáct a půl. Já jsem v kostýmovém rozstřihu,“ trumfuje kamaráda Jakub Prachař. Nejlepší bilanci si v tomto ohledu drží Vojta Kotek: „Já jsem nejdřív spadnul o sedmnáct kilo, a pak jsem zase deset nabral – jsem sice pořád minus sedm, ale bylo líp. Nejčastější slovo v kostymérně, které jsem tady slyšel, bylo: Povolíme.“

Herec a ostřílený kapitán Jakub Prachař hovor o změnách a možnostech přečkání těžkého období navíc obohatil o zlepšováky, kterých k přežití sám využívá. I dešťová voda se dá pít, když…

Exkluzivní ukázka z premiérového dílu IX. řady show Máme rádi Česko:

Premiérový díl show Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

V prvním díle se v soutěžním týmu kapitána Vojty Kotka předvedou moderátor Honza Dědek, akrobatický pilot Martin Šonka a těhotná moderátorka Zorka Hejdová. Převálcovat jejich znalosti chce tým Jakuba Prachaře ve složení bavič Richard Genzer, operní pěvec Adam Plachetka a těhotná moderátorka Monika Leová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.