Libor Bouček byl na porod syna připraven. Kamarád Jakub Prachař mu akt popsal velmi detailně

Máme rádi Česko IX (1) - Těhotenská poradna

Již v lednu bylo jasné, že se moderátor Libor Bouček na roli táty těší a nepodceňuje přípravy. To potvrdil i během natáčení nových dílů show Máme rádi Česko. Úsměv na tváři mu však lehce zmrazila porodní zkušenost kamaráda, herce Jakuba Prachaře. Přehrajte si je na videu v úvodu.

Uběhlo jen pár týdnů od natáčení nových dílů zábavné show Máme rádi Česko. V jednom moderátor Libor Bouček (40) spolu s hercem Jakubem Prachařem (37) zažertovali na téma porod s nastávajícími maminkami ve studiu.

Zajímavou diskuzi spustil výrok budoucí maminky Moniky Leové, která věří, že „dítě prostě vyprdnu“, nebo „si kýchnu a dítě vyjede“. Z optimistických představ ovšem oblíbenou moderátorku velmi rychle vyvedl již zkušený otec Jakub Prachař. „Já sem u toho porodu byl a realita je teda úplně jiná. Já jsem taky čekal, že to bude narychlo… Je to prej jako když ti klubko rozžahevnýho ostnatého drátu někdo vetkne a pak jde zase ven,“ popsal ve zkratce pocity své někdejší manželky Agáty Prachařové (35), které provázely příchod na svět jejich dcery Mii (3). Hovoru jen s úžasem přihlížela další těhotná moderátorka, Zorka Hejdová.

Libor Bouček se v době natáčení show na příchod prvního potomka teprve těšil a hláškám o rožhavených drátech se smál. V jeho očích už ale byla patrná i určitá nejistota. Vždyť za pár týdnů bude v porodnici i jeho milovaná žena Gabriela. Muselo ho logicky napadnout.

ČTĚTE TAKÉ: Libor Bouček v lásce moc štěstí nemíval, teď je vše jinak: Stal se otcem a je dojatý

K očekávané události došlo v úterý 16. února. Věříme, že se příchod syna Alberta obešel bez „drátů“ a rodičům moc blahopřejeme.

Šťastný táta popsal první momenty zrození prvního dítka na svém Instagramu takto: „Období nového života. To naše jaro začalo 16. února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu.“

Libor nezkazí žádnou srandu, ale porody rozhodně nepodceňuje, zvlášť nyní: "Chtěl bych vzkázat těm, kteří si myslí, že porody doma jsou super nápad, tak ne, je to hazardování se životem," prozradil pro ShowTime. Jak porod probíhal? Přečtěte si více v rozhovoru. Odkaz najdete dole pod článkem.

Přečtěte si exkluzivní rozhovor s Liborem Boučkem o porodu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.