zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Libor Bouček byl na porod syna připraven. Kamarád Jakub Prachař mu akt popsal velmi detailně

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Schneidewind , Vydáno: 20.02.2021
Již v lednu bylo jasné, že se moderátor Libor Bouček na roli táty těší a nepodceňuje přípravy. To potvrdil i během natáčení nových dílů show Máme rádi Česko. Úsměv na tváři mu však lehce zmrazila porodní zkušenost kamaráda, herce Jakuba Prachaře. Přehrajte si je na videu v úvodu.

reklama

Uběhlo jen pár týdnů od natáčení nových dílů zábavné show Máme rádi Česko. V jednom moderátor Libor Bouček (40) spolu s hercem Jakubem Prachařem (37) zažertovali na téma porod s nastávajícími maminkami ve studiu.

Zajímavou diskuzi spustil výrok budoucí maminky Moniky Leové, která věří, že „dítě prostě vyprdnu“, nebo „si kýchnu a dítě vyjede“. Z optimistických představ ovšem oblíbenou moderátorku velmi rychle vyvedl již zkušený otec Jakub Prachař. „Já sem u toho porodu byl a realita je teda úplně jiná. Já jsem taky čekal, že to bude narychlo… Je to prej jako když ti klubko rozžahevnýho ostnatého drátu někdo vetkne a pak jde zase ven,“ popsal ve zkratce pocity své někdejší manželky Agáty Prachařové (35), které provázely příchod na svět jejich dcery Mii (3). Hovoru jen s úžasem přihlížela další těhotná moderátorka, Zorka Hejdová. 

Libor Bouček píše o porodu své ženy
Autor: Instagram.com/LiborBoucek Libor Bouček píše o porodu své ženy

Libor Bouček se v době natáčení show na příchod prvního potomka teprve těšil a hláškám o rožhavených drátech se smál. V jeho očích už ale byla patrná i určitá nejistota. Vždyť za pár týdnů bude v porodnici i jeho milovaná žena Gabriela. Muselo ho logicky napadnout.

ČTĚTE TAKÉ: Libor Bouček v lásce moc štěstí nemíval, teď je vše jinak: Stal se otcem a je dojatý

K očekávané události došlo v úterý 16. února. Věříme, že se příchod syna Alberta obešel bez „drátů“ a rodičům moc blahopřejeme.

Šťastný táta popsal první momenty zrození prvního dítka na svém Instagramu takto: „Období nového života. To naše jaro začalo 16. února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu.“

Libor nezkazí žádnou srandu, ale porody rozhodně nepodceňuje, zvlášť nyní: "Chtěl bych vzkázat těm, kteří si myslí, že porody doma jsou super nápad, tak ne, je to hazardování se životem," prozradil pro ShowTime. Jak porod probíhal? Přečtěte si více v rozhovoru. Odkaz najdete dole pod článkem.

Přečtěte si exkluzivní rozhovor s Liborem Boučkem o porodu:

Libor Bouček s manželkou Gábinou.

Libor Bouček promluvil o porodu: Trochu jsem ho moderoval. Nemůžu si pomoct

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , moderátor Libor Bouček , syn Albert , Jakub Prachař , Gabriela Boučková , porod

reklama

Přečtěte si také

reklama