zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Libor Bouček se stal otcem a je dojatý. V lásce moc štěstí nemíval, teď je vše jinak

Libor Bouček se stal otcem
Autor: Instagram.com/LiborBoucek Libor Bouček se stal otcem
Barbara Vávrová , Vydáno: 19.02.2021
Moderátor Libor Bouček se stal otcem. Se svou ženou Gábinou mají syna Alberta. „Tato doba potřebuje především mozek, proto se náš syn s Gábi jmenuje Albert,“ vysvětlil volbu jména. Pro Libora je to premiéra a v lednu přiznal, že se na roli otce pečlivě připravoval.

reklama

„Období nového života. To naše jaro začalo 16. února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu,“ svěřil se novopečený otec na Instagramu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Libor Bouček se stal poprvé otcem (zdroj: CNN Prima NEWS)

Do třetice všeho dobrého

O to krásnější zpráva to je, protože Libor na poli lásky moc štěstí neměl. První manželství s slovenskou moderátorkou zpravodajství Mariannou Ďurianovou trvalo jen pět měsíců. Marianna mu měla být nevěrná. Druhé manželství s právničkou a tenistkou Janou Hlaváčkovou vydrželo čtyři roky. Za koncem manželství nejspíš stála Liborova pracovní vytíženost. S třetí ženou, finalistkou soutěže Česká Miss 2014 Gabrielou Bendovou se oženil po pětiletém vztahu. Svatba se konala na Okoři před dvěma lety.

Libor Bouček s manželkou Gábinou.

Libor Bouček promluvil o porodu: Trochu jsem ho moderoval. Nemůžu si pomoct

Těhotenství pár oznámil přes sociální sítě v lednu, to už byla ale krásná Gabriela v osmém měsíci. Pro manžele je miminko dar a Libor na svou milovanou ženu pěje jen ódy. „Nemyslím, že jakákoli externí reakce dokáže změnit intenzitu našeho štěstí. Jen vím, že tenhle rok je báječný. A vyhlížím okamžik, kdy Jí asi umačkám ruku, utopím se ve vlastním chaosu, pronesu desítky nemístných vět a utopím se vlastní malicherností. Zatím co Ona promění naši úsečku nejpevnější v překrásný trojúhelník. S pokorou a láskou budeme šťastni za klid a třeba kus milého očekávání. Věřte, že známe křehkost opravdového Daru. A to jde přitom o to nejpřirozenější, co svět nabízí.“  

V lednu také přiznal, že začal studovat rodičovskou literatura. Vyměnil knihy k přípravě na moderování svého pořadu za příručky pro budoucí rodiče. Jeho kamarádi, kteří jsou zkušenými otci, mu ale prý vysvětlili, že žádná dokonalá příručka neexistuje.

Dnešní doba potřebuje mozek

Teď už bude šťastný moderátor sbírat své vlastní zkušenosti. Syn Albert přišel na svět v úterý večer. „Očekávání je u konce. V úterý jsem zažil asi nejsilnější emoční vypětí, nad kterým člověk vůbec nemá kontrolu. Takže jsem úterý večer strávil tak, že jsem pozoroval zrod mého syna,“ řekl Bouček v pořadu Nový den. Synovo jméno odůvodnil logicky: „Tato doba potřebuje především mozek, proto se náš syn s Gábi jmenuje Albert,“ tím ukázal na spojitost s Albertem Einsteinem.

reklama

Související témata: porod , Libor Bouček , syn , rodina , moderátor Libor Bouček

reklama

Přečtěte si také

reklama