Celebrity

19. února 2021 05:59

beccy@seznam.cz

Libor Bouček se stal otcem a je dojatý. V lásce moc štěstí nemíval, teď je vše jinak

Moderátor Libor Bouček se stal otcem. Se svou ženou Gábinou mají syna Alberta. „Tato doba potřebuje především mozek, proto se náš syn s Gábi jmenuje Albert,“ vysvětlil volbu jména. Pro Libora je to premiéra a v lednu přiznal, že se na roli otce pečlivě připravoval.

„Období nového života. To naše jaro začalo 16. února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu,“ svěřil se novopečený otec na Instagramu.

Do třetice všeho dobrého

O to krásnější zpráva to je, protože Libor na poli lásky moc štěstí neměl. První manželství s slovenskou moderátorkou zpravodajství Mariannou Ďurianovou trvalo jen pět měsíců. Marianna mu měla být nevěrná. Druhé manželství s právničkou a tenistkou Janou Hlaváčkovou vydrželo čtyři roky. Za koncem manželství nejspíš stála Liborova pracovní vytíženost. S třetí ženou, finalistkou soutěže Česká Miss 2014 Gabrielou Bendovou se oženil po pětiletém vztahu. Svatba se konala na Okoři před dvěma lety.

Těhotenství pár oznámil přes sociální sítě v lednu, to už byla ale krásná Gabriela v osmém měsíci. Pro manžele je miminko dar a Libor na svou milovanou ženu pěje jen ódy. „Nemyslím, že jakákoli externí reakce dokáže změnit intenzitu našeho štěstí. Jen vím, že tenhle rok je báječný. A vyhlížím okamžik, kdy Jí asi umačkám ruku, utopím se ve vlastním chaosu, pronesu desítky nemístných vět a utopím se vlastní malicherností. Zatím co Ona promění naši úsečku nejpevnější v překrásný trojúhelník. S pokorou a láskou budeme šťastni za klid a třeba kus milého očekávání. Věřte, že známe křehkost opravdového Daru. A to jde přitom o to nejpřirozenější, co svět nabízí.“

V lednu také přiznal, že začal studovat rodičovskou literatura. Vyměnil knihy k přípravě na moderování svého pořadu za příručky pro budoucí rodiče. Jeho kamarádi, kteří jsou zkušenými otci, mu ale prý vysvětlili, že žádná dokonalá příručka neexistuje.

Dnešní doba potřebuje mozek

Teď už bude šťastný moderátor sbírat své vlastní zkušenosti. Syn Albert přišel na svět v úterý večer. „Očekávání je u konce. V úterý jsem zažil asi nejsilnější emoční vypětí, nad kterým člověk vůbec nemá kontrolu. Takže jsem úterý večer strávil tak, že jsem pozoroval zrod mého syna,“ řekl Bouček v pořadu Nový den. Synovo jméno odůvodnil logicky: „Tato doba potřebuje především mozek, proto se náš syn s Gábi jmenuje Albert,“ tím ukázal na spojitost s Albertem Einsteinem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.