Celebrity

1. března 2021 08:22

Gabriela Kolinová

Gabriela Koukalová je těhotná. Neplánovali jsme to, ale jsme šťastní

Není to tak dlouho, co bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Koukalová představila veřejnosti svého přítele. Teď přišla s další radostnou zprávou. Gábina, která opět nosí příjmení Soukalová, bude maminkou. S přítelem Milošem čekají prvního potomka. Jak se cítí a jak se na novou roli připravuje? To prozradila Liborovi Boučkovi v pořadu Nový den.

Gábina Koukalová, teď už opět Soukalová, je šťastně zamilovaná. Na nevydařené manželství a náročný rozvod s badmintonistou Petrem Koukalem jí pomáhá zapomenout její nová láska, přítel Miloš. Sympatická moderátorka nedávno prozradila, že do svatby se úplně nehrne, ale budoucnost prý s Milošem plánuje. A málokdo by tehdy hádal, že do té budoucnosti rovnou zahrnuli i miminko.

O těhotenství Gábina poprvé promluvila s Liborem Boučkem, který je sám novopečeným otcem: „Je to docela čerstvé. Čekáme malý přírůstek. Všichni jsme šťastní a nadšení. A bereme to jako velký dar,“ uvedla v pořadu Nový den, kde přiznala, že miminko nebylo úplně v plánu. O to větší mají s partnerem radost: „Byla jsem docela překvapená, nebyl to krok, který bychom nějakým způsobem plánovali. Ale jsem ráda, protože rodina je můj velký sen. Stejně reagoval můj přítel. Byl ohromně dojatý. A máme spoustu pozitivních reakcí i z okolí. Myslím, že nám to lidé opravdu přejí,“ dodala šťastná Gábina.

Rozvod a změna profese? Kuráž jsem hledala dlouho

V pořadu Nový den promluvila i rozvodu: „Byla jsem vždycky bojovník a říkala jsem si, že nikdy nic nevzdám. Ale tohle bylo jako jet závod, u kterého jsem neviděla reálný cíl,“ zavzpomínala. Odvahu rozvést se, a začít nový život s novou profesí, v sobě ale nenašla ze dne na den: „Tu kuráž, abych udělala tak velký životní krok, jsem hledala velmi dlouho. Dneska děkuju, že jsem ji v sobě našla. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. A jsem spokojená,“ prozradila Gábina, která se navíc našla v roli moderátorky pořadu ShowTime.

Moderování Gábinu baví, ale stále je podle ní co zlepšovat: „Opravdu se snažím přenos od přenosu dělat maximum, abych se zlepšovala. Jsem roztržitá. A vidím chyby. Ale mám radost z každého posunu,“ prozradila Boučkovi.

Gábina o sobě tvrdí, že je životní optimistka. A je to tak. I na rozvodu s badmintonistou Koukalem dokázala najít něco pozitivního. „Jediná pozitivní věc je, že mi od té doby všichni říkají, že mi to hrozně sluší. Možná si říkají, že jsem asi smutná, tak mě pochválí,“ přiznala s úsměvem Gábina v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Teď už je jasné, proč to Gábině v posledních dnech tak slušelo. Ale na zprávu, zda čeká holčičku, nebo chlapečka, si budeme muset ještě chvíli počkat.

Sdílejte článek
Štítky rozvod těhotenství Petr Koukal gabriela koukalová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.