Nikol Štíbrová prozradila pohlaví miminka. Žádný růžový záclonky, ale pisoáry, směje se

Sotva zpěvačka Martina Pártlová odtajnila těhotenství, její parťačka z populárního tria 3v1 Nikol Štíbrová prozradila pohlaví miminka. „Takovej ten den, kdy se dozvíte, že budete mít doma chlapy tři,“ píše na svém Instagramu. Tříletý Mathias, kterému ráda přezdívá Radovan, se tak dočká bráchy. Narodit by se měl někdy začátkem léta.

Nikol své těhotenství oznámila o Vánocích, jak jinak než vtipně: „Jo! Ještě něco jsme si letos upekli... ale to bych nechala ještě chvíli odležet.“ Nedávno vyšlo najevo, že přibližně ve stejnou dobu otěhotněla její kolegyně a kamarádka z tria 3v1 Martina Pártlová, ta jí v soukromé konverzaci napsala: „Tak to rodíme spolu.“

Miminko Nikol čeká se svým přítelem Petrem Leitgebem, s nímž společně staví dům a chystají svatbu. Zda ji stihnou, než se chlapeček narodí, není jisté. Každopádně Mathias se může těšit na malého bráchu.

Pod příspěvkem je téměř tisícovka komentářů a gratulací. „Žádný vypouštění balónků a bouchání konfet?“ ptá se Zuzana. A Nikol vtipně odpovídá: „Vy jste tu modrou světlici nad Hradem fakt nikdo nepostřehl?“ Některé matky jí radí, že si bude muset pořídit aspoň fenu, nebo kočku, aby nebyli muži v přesile. „Díky za tip. Provedu,“ odpovídá Nikol.

Sdílejte článek
Štítky děti Instagram Vánoce rodiče 3v1 Nikol Štíbrová Martina Pártlová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.