Celebrity

10. února 2021 14:14

Gabriela Kolinová

Budu máma! Jágrova ex Veronika Kopřivová je těhotná. Co prozradila o otci dítěte?

A je tu další radostná zpráva z dovolené. Veronika Kopřivová, kterou veřejnost zná spíše jako bývalou partnerku hokejisty Jaromíra Jágra, oznámila těhotenství. „Budeme rodina,“ napsala na Instagram, kde zároveň vychválila svého současného přítele: „Vím, že Miroslav Dubovický bude ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla pro naše děťátko přát.“

Devětadvacetiletý Miroslav Dubovický je model a kickboxer a Veronika s ním chodí přibližně rok a půl. Těhotenství oznámil pár z dovolené stejně jako herečka Patricie Pagáčová. Ta také těhotenství dlouho tajila, až pak poslala zprávu z Malediv, kde s manželem Tiborem Pagáčem relaxují, naposledy ve dvou.

Veronika na svém Instagramu sdílela fotku v plavkách, na které už se jí rýsuje bříško, a pod ni napsala: „Nosím pod srdcem jedenadvacet týdnů náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnaně. Nesmírně se těším na novou životní roli, až BUDU MÁMA.“

Vypadá to, že letošní rok nastane pěkný baby boom. Těhotenství nedávno oznámila také zpěvačka Martina Pártlová. Dokonce bude rodit ve stejnou dobu jako její kamarádka a parťačka z 3v1 Nikol Štíbrová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.