Celebrity

9. února 2021 12:00

Petra Kloidová

Patricie Pagáčová je těhotná. Bříško ukázala na Maledivách!

Herečka Patricie Pagáčová čeká miminko! Vše odtajnila na svém instagramovém profilu. Média už několik týdnů spekulovala o tom, že by mohla být herečka ze Sestřiček těhotná, Patricie to potvrdila až teď.

V seriálu Sestřičky Modrý kód Patricie Pagáčová v roli Larury předstírá, že čeká dítě s Davidem Gránským. A v reálném životě? Na Instagramu právě potvrdila několikatýdenní zvěsti, že čeká miminko. Média o jejím těhotenství spekulovala už delší dobu, Patricie ale logicky odmítala takové zprávy komentovat.

Na dovolené na Maledivách mohla konečně potvrdit radostnou novinu. Podle komentáře chtěla ještě společně s manželem zažít dovolenou ve dvou. „Pro všechny “Já to věděl/a” a “Já to říkal/a”, měli jste pravdu! Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve 2, tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuju vám všem, co jste tady se mnou,“ napsala na sociální sítě.

Budoucí dvaatřicetiletá maminka čeká svého prvního potomka s manželem Tiborem Pagáčem. S tím samozřejmě strávila i první a další lockdowny. Jak je vidět, ponorkou rozhodně netrpěli.

„A co se týče soužití s manželem, my jsme spolu pořád hrozně rádi, takže jsme si to velmi užívali a nechtělo se nám pak do práce, nechtělo se nám od sebe," řekla Pagáčová v rozhovoru pro Prima Ženy v květnu 2020. Jak se ale nechala slyšet v rozhovoru pro Super.cz, miminko s manželem neplánovala. I tak ho společně s manželem očekávají s láskou.

ZUZANA NORISOVÁ PORODILA DCERU. DALA JÍ KRÁSNÉ A NEOBVYKLÉ JMÉNO

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.