Celebrity

23. února 2021 07:59

Gabriela Kolinová

Martina Pártlová: Dítě jsem chtěla za každou cenu. Do plánů mi hodil vidle nádor

Martina Pártlová se nedávno pochlubila, že bude maminkou. Zpráva veřejnost dost zaskočila, protože nikdo ani netušil, že zpěvačka má vážnou známost. Svého přítele odtajnila až poté, co oznámila těhotenství. Co o něm prozradila? A jak se Martina cítí?

Zpěvačka Martina Pártlová se koncem minulého roku svěřila fanouškům, že jí v létě našli nádor na tlustém střevě. Podstoupila operaci, která byla naštěstí úspěšná. Začátkem února ale přišla další radostná zpráva, kterou asi málokdo čekal: Martina Pártlová je těhotná.

„Chtěla jsem dítě za každou cenu. Do plánování mi hodil vidle právě nádor. Otěhotněla jsem, když jsem si ho nechala odstranit, a určitě to nebylo jenom tím, že jsem potkala Pepu,“ prozradila zpěvačka v pořadu ShowTime.

Myšlenky měla jasně srovnané dávno před tím, než se u ní objevila vážná nemoc: „Nepotřebovala jsem onemocnět, abych si uvědomila, že jsou důležitější věci,“ říká. Jen při výběru partnerů neměla vždy štěstí, nikdy tam nepřeskočila ta jiskra: „Tam byl spíš problém ve mně. V těch chlapech většinou problém nikdy moc nebyl. Já jsem se spíš do nich nedokázala zamilovat. A prostě to nepřišlo ani za půl roku, ani za dva měsíce, takže jsem pak odcházela, no,“ přiznala.

Naše dítě bude mít mladého tatínka. Bude mít za ním kdo běhat

Až teď to konečně klaplo a Martina to dala dohromady se sedmadvacetiletým hudebníkem Josefem Vařekou. Pár dal dohromady Martinin kamarád Marcus Tran. Pepa je prý stejná nátura jako Martina a děti si také moc přál: „Když jsme se seznámili, tak on věděl o tom, že já chci děti. Byl s tím obeznámen už dopředu a nebylo to pro něj žádný překvápko. Chlapec je odvážnej a šel do toho se mnou,“ směje se Párlová.

Zpěvačka přítele tajila, protože věděla, že na něm nezůstane „nit suchá“. Výhodou podle Martiny je, že jejich potomek bude mít mladého tatínka: „My jsme na tom mentálně tak nějak podobně, ale jedinej rozdíl je v tom, že já jsem trošku opotřebovanější. A že mu asi dřív umřu. Ale miminko bude mít mladýho tatínka a bude za ním mít, kdo běhat,“ dodává Párlová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.