Celebrity

20. prosince 2021 05:45

Petra Kloidová

Hledání těch nejdokonalejších svatebních šatů může být pořádné drama!

Tyhle šaty beru! XI (1) - upoutávka

Vybrat svatební šaty na vlastní veselku? Pro nevěsty to může znamenat hon trvající několik měsíců. Na nic neuslyšíte tolik názorů jako právě na svatební šaty. Nevěstě se líbí, mamince ne. A rodinné drama je na spadnutí. Podívejte se na slavnou americkou reality show Tyhle šaty beru!

Zábavná a vzrušující reality show Tyhle šaty beru! je plná půvabných jižanských krásek. Dokonale se vyznají v nejnovějších módních trendech. Peníze nepovažují za vůbec žádný problém. A potrpí si na naprostou dokonalost. Ale když dojde na výběr svatebních šatů, potřebují poradit i ony. Zvlášť když jim do toho mluví rodina i přátelé… Naštěstí je tady Lori Allen se svým týmem z velkého a všemi oblíbeného svatebního salonu Bridals. Reality show uvidíte premiérově na Prima SHOW 20. prosince ve 20.10.

Jak by měly vypadat ty dokonalé svatební šaty?

Vybrat ty správné šaty pro slavnostní příležitost nikdy není jen tak. A co teprve, když je ta slavnostní příležitost opravdu speciální? Co když je to svatba? Dokonalá svatební róba není jenom snem každé budoucí nevěsty. Než se naplno rozezní svatební zvony, stává se naprostou nutností. Žádná nevěsta by přece v tak velký den nechtěla stát před oltářem nahá – nebo se tak cítit. S výběrem perfektních svatebních šatů má bohaté zkušenosti Lori Allen a její tým ze salonu Bridals v Atlantě, který patří k největším a nejvyhledávanějším v celé Americe.

Odhalte, co se děje v zákulisí salonu, když si nevěsty s jasnou představou a pevným názorem vybírají svatební šaty v doprovodu družiček, přátel a příbuzných… Kteří ovšem také mají naprosto jasnou představu a svůj vlastní názor.

Zajímavosti:

 • Zábavná a vzrušující americká reality show Tyhle šaty beru! měla premiéru v roce 2010. Postupně vzniklo už 11 sérií a celkem 156 epizod.
 • Budoucí nevěsty si vybírají své vysněné a ideální svatební šaty v salonu Bridals v Atlantě, který je největším svatebním salonem na jihu Spojených států amerických.
 • Lori Allen je majitelkou svatebního salonu Bridals v Atlantě už od roku 1980.
 • Kromě majitelky svatebního salonu Lori Allen se v reality show Tyhle šaty beru! objevuje také zkušený konzultant v oblasti image a módní ředitel pořadu Monte Durham, manažer salonu Robin Gibbs a jeho asistentka Flori Waters.
 • Lori Allen a Monte Durham jsou přátelé, kteří se znají už dvacet let. Monte je dokonce kmotrem Loriných vnuček. Dříve spolupracovali na reality show Platinum Weddings. Díky tomu se Monte Durham stal v pořadu Tyhle šaty beru! módním ředitelem.
 • Budoucí nevěsty, které se chtějí objevit v reality show Tyhle šaty beru! a využít služby zkušeného týmu hvězd, se musejí přihlásit online a projít výběrovým řízením. Každý týden se přihlásí až 100 budoucích nevěst.
 • Nevěsty ani členové rodiny nedostávají za vystoupení v pořadu žádný honorář. Nevěsty nejsou povinné zakoupit šaty, které pro ně tým během natáčení pořadu vybere.
 • Natáčení s každou nevěstou zabere asi hodinu a půl, ale může se protáhnout až na pět hodin.
 • Svatební salon Bridals má tři patra o rozloze takřka 200 metrů čtverečních. Přízemí je situováno tak, aby přivítalo zákazníky a jsou v něm vystaveny pánské obleky. První patro je zaměřené na šaty, boty a různé doplňky pro družičky. Nechybí ani sekce určená pro nutné krejčovské úpravy. A nejvyšší druhé patro je zasvěceno samotným nevěstám. V nabídce salonu Bridals je okolo 1500 svatebních šatů.
 • Ve svatebním salonu Bridals je 21 zkušebních místností. K natáčení reality show Tyhle šaty beru! je využívána zkušební místnost s číslem a10.
 • V roce 2010 vznikl speciální díl pořadu Tyhle šaty beru! zaměřený na nevěsty, které překonaly onemocnění rakoviny prsu.
 • Díky úspěchu reality show Tyhle šaty beru! vznikly dva nové spin-offy – spřízněné pořady: Say Yes to the Dress: Bridesmaids je reality show, která měla premiéru v roce 2011. Také se odehrává ve svatebním salonu Bridals a je zaměřená na družičky a jejich šaty. Say Yes to the Dress: Monte’s Take je podcast, který od roku 2011 do roku 2012 moderoval Monte Durham a který přinášel posluchačům různé svatební tipy a triky.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.