zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Klan Gucci a všechny šaty Lady Gaga z premiéry. Gaga se nevyrovnala kolegovi

Petra Kloidová , Vydáno: 25.11.2021
Dlouho očekávaný snímek Klan Gucci režiséra Ridleyho Scotta konečně přichází do kin. Další herecký počin Lady Gaga, která ztvárnila bývalou manželku vnuka zakladatele firmy Gucci a zároveň vražedkyni vlastního manžela, se povedl.

reklama

Snímek Klan Gucci připravoval Scott už od roku 2006, kromě klasických problémů filmové produkce to ale byla přímo rodina Gucci, která nechtěla, aby se hollywoodská verze o rozvrácení rodinného klanu a špinavých intrikách dostala na světlo světa. Živá předloha charakteru, Patrizia Reggiani, jež byla odsouzena na 29 let za vraždu manžela Maurizia Gucciho, sice měla radost, že se o ní natočí film, následně se však urazila, protože ji Gaga při přípravě na roli nekontaktovala. Zpěvačka a herečka se nechala slyšet, že vražedkyni nechtěla dál glorifikovat.

Adam Driver převálcoval Lady Gaga

O tom, že má Gaga herecký talent, není pochyb, její Patrizia byla zpočátku možná opravdu zamilovaná do Maurizia, který se kvůli ní nejprve vzdal bohatství, aby ona mohla chytře vymyslet plán, jak se do zámožné rodiny Gucci s manželem dostat a urvat si všechno, o čem si myslí, že jí patří. Šťastná ruka však padla hlavně ve výběru herce, který měl ztvárnit nesmělého studenta práv Maurizia Gucciho.

Klan Gucci
Autor: profimedia Klan Gucci

Role se měl chopit oscarový Christian Bale, nakonec se jí bravurně ujal Adam Driver. Bývalý mariňák, jenž svým signifikantním herectvím uvádí v úžas většinu filmové kritiky, nezklamal. Jeho Maurizio je zpočátku zamilovaný do prosté, ale ambiciózní italské sekretářky, během návratu do rodiny Gucci se z něj stává parťák manipulátorky, jenž různými podvrhy dokáže rodinu z firmy vyštvat. I po boku vypočítavé Patrizie v postavě Maurizia zůstává naděje, že mladý muž dokáže rozeznat dobro od zla. V ten moment je už ale pro vnuka Gucci pozdě.

Po poslední klapce se Lady Gaga ihned obarvila na blond

Lady Gaga prozradila, že s postavou Patrizie žila nonstop pět měsíců, celou dobu mluvila italským přízvukem. Postava ženy, která svým způsobem bojovala o život, v ní prý stále rezonuje. Proto se herečka snažila ještě v noci, kdy natáčení skončilo, odbarvit zpět na blond, aby se postavy zbavila, úplně se jí to však nepovedlo. Osmdesátá a devadesátá léta, v kterých se příběh odehrává, se kromě toho podepsala i na jejím stylu. Gaga nosí na premiéry a promo snímku Klan Gucci platinové vlasy a silný make-up s barevnými očními stíny. Touhu po dramatu a menší dekadenci zkrátka nezapře.

Lady Gaga na londýnské premiéře Klan Gucci
Autor: profimedia Lady Gaga na londýnské premiéře Klan Gucci

Na londýnské premiéře filmu překvapivě oblékla fialovou róbu z dílny Versace a jehly se silnou podrážkou. Gaga jde ve svém stylu nejčastěji do žánru glamour, výrazné barvy, jako je fialová a zlatá, vybírá na filmové premiéry po celém světě. Minimalistický, ale stále dramatický styl preferuje během rozhovorů a talkshow. Často ji uvidíte v šatech, které mají průstřihy, což je posledním módním hitem.

Lady Gaga o svém znásilnění zpívá v písni Swine

Lady Gaga, Madonna nebo herec z Mumie a další. Všichni zažili znásilnění nebo sexuální zneužití

zleva: Stella Mc Cartney, Donatella Versace, Carolina Herrera

Módní ikony: Stella McCartney, Donatella Versace, Carolina Herrera

reklama

Související témata: FTV Prima , Klan Gucci , Lady Gaga , Adam Driver , šaty , House of Gucci

reklama

Přečtěte si také

reklama