Celebrity

18. prosince 2021 18:45

Petra Kloidová

Holkám se líbím hodně. Neumím jim říkat ne, říká moderátor Adenubi

POVÍDEJ (14)

Známý influencer Immanuel Adenubi se netají tím, že se u žen těší velké oblibě. „Nebudeme si nic nalhávat, holkám se líbím hodně,“ zavtipkoval Adenubi v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Přiznává také, že i když ho zájem těší, hrozně těžce se mu dívky odmítají.

Moderátor pořadu Showtime Immanuel Adenubi na sociálních sítích sklízí velký úspěch. Na TikToku a Instagramu ho sleduje stovky tisíc lidí. Díky svému exotickému vzhledu a vypracované postavě sklízí úspěch také u dívek.

„V tomhle jsem byl ale vždycky skromný a lichotky a zájem ze strany dívek jsem si nikdy nepřipouštěl blízko k tělu v tom smyslu, že by se mi z toho nějak zvýšilo ego. Vždycky mě to potěší a je to fajn v rámci nějaké zdravé sebedůvěry,“ řekl známý moderátor s tím, že se k dívkám snaží být vždy hodný a uctivý. A to i v případě odmítnutí.

„Hrozně těžce se mi odmítají,“ přiznal Adenubi, který za svůj exotický vzhled vděčí otci původem z Nigérie.

Na dívky prý nechce být nikdy zlý, a tak jedná hodně „diplomaticky“. „Vždy se z toho snažím decentně vybruslit. Huba by mi upadla, kdybych holce řekl, že na mě nemá, nebo že by mi za to nestála. Každá holka je krásná po svém a nikdy bych si nedovolil ji urazit,“ dodal.

Kromě dívek mají o slavného moderátora zájem také muži. „Pár zpráv se občas někde najde,“ zavtipkoval Adenubi s tím, že v tomto případě je aspoň odmítnutí jednodušší. „Stačí říct, že bohužel nejsem takhle orientovaný, ale děkuji za zájem,“ uvedl na příkladu oblíbený moderátor.

Immanuel Adenubi se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídal také o své rodině anebo šikaně, kterou zažil ve škole. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.