Celebrity

18. prosince 2021 18:45

Petra Kloidová

Holkám se líbím hodně. Neumím jim říkat ne, říká moderátor Adenubi

POVÍDEJ (14)

Známý influencer Immanuel Adenubi se netají tím, že se u žen těší velké oblibě. „Nebudeme si nic nalhávat, holkám se líbím hodně,“ zavtipkoval Adenubi v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Přiznává také, že i když ho zájem těší, hrozně těžce se mu dívky odmítají.

Moderátor pořadu Showtime Immanuel Adenubi na sociálních sítích sklízí velký úspěch. Na TikToku a Instagramu ho sleduje stovky tisíc lidí. Díky svému exotickému vzhledu a vypracované postavě sklízí úspěch také u dívek.

„V tomhle jsem byl ale vždycky skromný a lichotky a zájem ze strany dívek jsem si nikdy nepřipouštěl blízko k tělu v tom smyslu, že by se mi z toho nějak zvýšilo ego. Vždycky mě to potěší a je to fajn v rámci nějaké zdravé sebedůvěry,“ řekl známý moderátor s tím, že se k dívkám snaží být vždy hodný a uctivý. A to i v případě odmítnutí.

„Hrozně těžce se mi odmítají,“ přiznal Adenubi, který za svůj exotický vzhled vděčí otci původem z Nigérie.

Na dívky prý nechce být nikdy zlý, a tak jedná hodně „diplomaticky“. „Vždy se z toho snažím decentně vybruslit. Huba by mi upadla, kdybych holce řekl, že na mě nemá, nebo že by mi za to nestála. Každá holka je krásná po svém a nikdy bych si nedovolil ji urazit,“ dodal.

Kromě dívek mají o slavného moderátora zájem také muži. „Pár zpráv se občas někde najde,“ zavtipkoval Adenubi s tím, že v tomto případě je aspoň odmítnutí jednodušší. „Stačí říct, že bohužel nejsem takhle orientovaný, ale děkuji za zájem,“ uvedl na příkladu oblíbený moderátor.

Immanuel Adenubi se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídal také o své rodině anebo šikaně, kterou zažil ve škole. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.