zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Gábinu Soukalovou nahradí sexy Immanuel Adenubi: V dětství na něj vytáhli nůž kvůli barvě pleti

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petra Kloidová , Vydáno: 23.08.2021
Moderátorka pořadu Showtime Gabriela Soukalová brzy nastoupí na mateřskou dovolenou, ale už má nástupce. V televizi ji zastoupí exotický mladík Immanuel Adenubi. Ačkoliv je mu teprve třiadvacet, stihl toho poměrně dost. Je hvězdou sociálních sítí, oficiálním krasavcem, ale také gentlemanem a odborníkem přes on-line marketing. Přesto si prošel šikanou a setkal se i s rasismem.

reklama

Na sociálních sítích Immanuel Adenubi oslovil 250 tisíc lidí, kteří milují jeho fitness videa a optimistická poselství, v roce 2019 se stal třetím nejkrásnějším mužem v České republice a před nedávnem i tváří televizního kanálu Prima Cool. Gentlemanství mu není cizí, vyrůstal v ženském světě, ale zároveň si musel vydobýt ten svůj. Šikana, rasismus a boj s obezitou, všechny tyto souboje vyhrál. 

 • Na sociálních sítích se prezentuješ jako velký optimista. Už ses tak narodil, nebo si na sobě musel zapracovat?

To já nikdy moc nevím a hodně lidí se na to ptá. Řekl bych, že se to postupně ve mně rodilo s tím, jak rostla moje osobnost. Naučil jsem se pár důležitých věcí v životě, které mě postupně utvářely takovým, jakým jsem dnes. Ale být optimista není volba, ale každodenní náročná práce.

 • Asi většina z nás by stála o nějakou radu…

Neřešte nepodstatný blbosti typu: blbý den v práci, ujel mi autobus, holka mě nechce, atd… Blbé věci se dít prostě budou. Soustřeďte se na to hezké, co se nám v životě děje, a že je toho dost.

Immanuel své svaly často ukazuje na sociálních sítích.
Autor: Se svolením Immanuele Adenubiia Instagram/immanueladenubi Immanuel své svaly často ukazuje na sociálních sítích.
 • Tatínek je z Nigérie, maminka Češka. Jaké je to vyrůstat jako dítě s jinou barvou kůže než majorita?

Když jsem byl dítě, nebylo to jednoduché, mnohdy to bylo opravdu náročné. Prošel jsem si šikanou, pokřiky cizích lidí na ulici až po vyhrožování smrtí. Vtipné je to, že bych teď ani náhodou neměnil a vše, co se dělo, mi vlastně pomohlo se zocelit, takže mě jen tak nějaká negace už nerozhodí.
 

 • Takže se toho v toleranci Čechů příliš nezměnilo. Co bys poradil dětem, které procházejí něčím podobným?

Dřív jsem chtěl být jako ostatní a postupem let jsem se naučil, že je super být originální a hlavně hrdý na to, jaký jsem.

 • Máš z dětství kvůli šikaně nějaký opravdu nepěkný zážitek?

Nejhorší zážitky byly asi spojené s rasovou nenávistí. Ten nejstrašnější byl asi ten, když mi bylo deset let a na cestě na fotbalový zápas skupina cizích mužů vytáhla nože a přes sklo autobusu ukazovali, jak mě podříznou. To příjemné rozhodně nebylo.

Své fanynky dostává do kolen nejen svým okouzlujícím úsměvem.
Autor: FTV Prima Své fanynky dostává do kolen nejen svým okouzlujícím úsměvem.
 • Děsivé. Šikanu jsi prý zažíval i kvůli tloušťce, je to pravda? Jaké dopady na tebe měla? 

Největší dopady to mělo na mou psychiku. Mé sebevědomí nebylo v mladých letech dobré a musel jsem si ho takřka „vydobýt“ během let cvičením.

 • Prožíváš občas nějaké návraty do minulosti, nebo jsi tohle období už definitivně překonal?

Nenechte se mýlit, já jsem měl krásné dětství. I přes všechny problémy s šikanou kvůli tloušťce nebo barvě pleti jsem si své dětství pořádně užil a rád na něj vzpomínám.
 

 • Vyrůstal jsi s maminkou, babičkou a sestrami. Kompletně ženský svět, což může být pro muže v chápání žen docela plus. Jak myslíš, že tě to ovlivnilo?

Určitě mi to pomohlo hlavně v chápání žen, ale jinak bych si troufl říct, že nijak velký rozdíl tam nebude. Jako mé sestry byly vždy velmi náročné na schvalování holek, o které jsem projevoval zájem, ale to měl asi každý u starších sourozenců.
 

 • O tatínkovi příliš často nemluvíš. Chyběl ti otcovský vzor?

Nechyběl. I když s námi otec nežil a bydlel v Londýně, tak jsme byli dost v kontaktu a neustále dohlížel na mé známky, sport a chování. Samozřejmě mě vychovávala hlavně mamka. A tak dobře, že jsem nikdy necítil, že by mi něco ve výchově chybělo.

Immanuel Adenubi
Autor: FTV Prima Immanuel Adenubi
 • Pro většinu lidí to bude šílená představa, ale lidé tě pravidelně zastavují na ulici. Ať už jsou to děti, co tě znají z TikToku, nebo slečny. Jaké ženy se ti líbí?

Já konkrétní extra preference nemám. Vždy mi ale záleželo na tom, jaká ta žena je uvnitř. Jo zní to jako klišé, ale nejvíce mi na ženě imponuje, když je sebevědomá a vnímá svou krásu jak zvenčí, tak zevnitř. Je cílevědomá a chce na sobě neustále pracovat a posouvat se. Lhal bych, kdybych řekl, že se nazajímám o postavu, ale není to tak zásadní faktor. Určitě mi ale záleží na tom, jaký vztah má daná ke svému tělu a co pro svoje zdraví dělá. Nedokázal bych asi být s nikým, kdo by nebyl nějak aktivní. Vždy říkám, že pokud nedokážete mít pozitivní impakt na sebe, nedokážete ho mít na nikoho dalšího a ve vztahu to platí dvakrát.

 

 • Máš přítelkyni?

Nyní jsem single.
 

 • Nástupem na Primu, speciálně pak do pořadu SHOWTIME, tě čeká hodně velkých pracovních výzev. Na kterou se těšíš nejvíc?

Určitě na nové zkušenosti a učení se věcem, které jsem ještě nikdy nedělal. Věřím, že to bude jízda a rozhodně si to i hodlám užít.
 

 • Je něco, na čem chceš ještě zapracovat? Jaké jsou tvé osobní cíle?

Rozhodně bych chtěl zamakat na mluveném projevu, ale je toho spousta co zlepšovat.

Gabriela Soukalová s partnerem

Gabriela Soukalová se ani před porodem nezastaví. Tohle ale pro svého partnera zásadně nedělá!

reklama

Související témata: Immanuel Adenubi , rozhovor , přítelkyně , TikTok , Instagram , Showtime , Prima COOL

reklama

Přečtěte si také

reklama