Celebrity

16. července 2021 06:00

Petra Kloidová

Gabriela Soukalová se ani před porodem nezastaví. Tohle ale pro svého partnera zásadně nedělá!

Gabriela Soukalová, moderátorka a bývalá biatlonistka, je těsně před porodem stále aktivní. „Těhotenství mě vůbec neomezuje,“ tvrdí aktivní zrzka, která očekává prvního potomka na přelomu srpna a září. Ačkoliv chvíli neposedí, existuje jedna věc, kterou doma zkrátka nedělá.

Gabriela Soukalová se jako budoucí prvorodička nezastaví a zkouší různé sporty. „Chtěla bych být do poslední chvíle aktivní a akční, ale je mi jasné, že to asi tak nebude. Takže si užívám každého dne, kdy si můžu dělat, co chci a zatím mě těhotenství nelimituje," prozradila moderátorka pořadu Showtime. „Je to aktivní žena, nezmar, chvilku neposedí. Určitě bude do posledního dne chodit na vycházky,“ usmívá se její přítel Miloš Kadeřábek, majitel restaurace. A právě jeho profese tak trochu Gabriele brání v jedné domácí činnosti.

Vaření a Gabriela Soukalová

„Svému chlapci nikdy nevařím nezdravá jídla! Nevařím mu totiž žádná jídla,“ píše Gabriela na svém Instagramu a přiznává, že právě jeho profese v gastronomii jí brání v tom, aby vůbec něco uvařila. „Ne, že by mě to nebavilo! Ale když si najdete gastronomické eso, tak co vám budu povídat, dámy. Porovnávat svoje umění s tím jeho prostě nejde a nechat se občas rozmazlovat od svého drahého je vlastně hodně příjemná záležitost,“ říká moderátorka. Gabriela Soukalová zároveň dodává, že její doménou je hlavně pečení nebo příprava salátů.

GABRIELA SOUKALOVÁ UKÁZALA SVÉHO STARŠÍHO BRATRA. JE TO KNĚZ!

Vysněné aktivní procházky s kočárkem

V reportáži pro Showtime se svěřila, že by si přála být akční maminkou i po porodu. „Těším se na ty chvíle s miminkem v přírodě, kdy budeme chodit na procházky s kočárkem. Napadla mě příhoda, kdy mě moje mamka v mých šesti týdnech v kočárku vyvezla na Voseckou boudu. A spadl na mě ze střechy sníh, museli mě z něj vyhrabávat. Myslím, že si dáme na tyhle věci pozor,“ směje se Gábina nad rodinnou historkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.