Celebrity

20. května 2021 06:00

Petra Kloidová

Gábina Soukalová ukázala svého staršího bratra a byl z toho poprask. Je to kněz!

Bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová své sociální sítě využívá k tomu, aby se s fanoušky podělila o různé životní momenty. Občas se ale najde téma, které její fanynky zaujme víc. Těhotná Soukalová nedávno ukázala svého bratra, který je velký fešák. A na internetu tak vzbudila velký zájem.

Gabriela Soukalová sdílí se svými fanoušky jakékoliv životní situace, nedávno ji pobavila paní prodavačka na čerpací stanici, která se možná domnívala, že má nového partnera. Opak byl pravdou, uhrančivý muž po jejím boku byl její starší bratr Karel.

„Reaguji na dotaz jedné paní, která pracuje na čerpací stanici. Prý – co mě to vezlo za fešáka? Milá paní, ten charismatický mladík, jak já říkám, je můj starší bráška Karel. Už je zadaný. Ale trochu jste mě přivedla na myšlenku, jestli si nemám ve chvílích volna zahrát na facebookového dohazovače. Pár kamarádů, kteří jsou nezadaní, koneckonců ještě mám. Zkusím to u nich nadhodit,“ píše pobaveně na sociální sítě Gabriela Soukalová, která se nedávno vrátila ke svému rodnému příjmení.

Kněz, který už je zadaný

Na nový rok Soukalová představila svého nového partnera Miloše, se kterým čeká první dítě, a momentálně řeší i náročný rozvod s Petrem Koukalem. Po jejím boku však stojí i další muž jejího života, a to je starší bratr Karel. Karel Soukal je řeckokatolickým knězem a svou sestru před lety dokonce i oddal v Panenském Týnci. Oba sourozenci pocházejí z katolické rodiny, kde se řešilo lyžování, ale přirozeně i víra. „Volání k duchovnímu životu jsem u sebe cítil už ve velmi mladém věku. Vždycky jsem byl introvertní hloubavý typ, který miloval přírodu, a uchvacovala mě krása kosmu. Cítil jsem, že mě to trošku vyděluje z kolektivu,“ řekl Karel Soukal v roce 2017 pro Katolický týdeník.

Ani jeho sestra se však otázce víry, náboženství a filozofie nebrání. „Gábina o věcech víry přemýšlí. Snažím se ji proto zásobovat náboženskou literaturou a mám radost z toho, že když se s ní po nějaké době znovu vidím, tak poznám, že ji opravdu četla,“ prozradil její bratr.

Jak píše Gabriela na svém Facebooku, Karel je už zadaný. Jako řeckokatolický kněz totiž může založit vlastní rodinu.

BABYBOOM V ČESKÉM SHOWBYZNYSU: NEJEN GABRIELA SOUKALOVÁ. I TYTO ŽENY SE TĚŠÍ NA MIMINKO

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.