Celebrity

18. prosince 2021 05:50

Karolína Oehmová

Honza Kopečný nemá dárky ani nápady: Napište mi, co kupujete, prosí diváky

Jan Kopečný o Vánocích

Zpěvák a herec Honza Kopečný si zadělává na velký problém. To, že nemá vánoční dárky, by ještě šlo zachránit, ale on nemá ani nápady, jaké pořídit. Během rozhovoru ale vymyslel jedno řešení, které by mu mohlo Vánoce zachránit a i jeho rodina díky němu snad pod stromečkem bude mít radost.

Honza Kopečný je věčný pohodář a jak se ukázalo, je takový i v předvánočním čase. S nakupováním dárků totiž evidentně spoléhá na vás, diváky a fanoušky. „Nemám žádný dárek, ale co je největší problém, nemám ani žádný vymyšlený. Já jsem přesně takový ten typ, co to honí poslední týden, ale já fakt nevím. Takže jestli máte nějaký tip, napište mi třeba na Instagram, co kupujete rodinám a nejbližším,“ vzkazuje Kopečný svým fanouškům.

Furt chodím na řízky a pak držím dietu, říká Kopečný

Zpěvák bude Vánoce trávit v Jižních Čechách, kde má rodinu. „Je to pro mě příjemně strávený čas, kdy se zrelaxuji, sním hromadu cukroví, salátu, furt chodím na řízky a pak držím dietu samozřejmě,“ směje se Kopečný. A jak jsou na tom s tradicemi? „Já nevím, jestli se to dá brát jako tradice, ale máme stromek, přírodní ozdoby, ale lití olova a skořápky, tak to neděláme. Mně se několikrát povedlo, že jsem jablko rozkrojil na špatné straně, protože jsem nevěděl, jak to má být,“ prozrazuje důvod zrušení tradic Honza.

Nový rok oslaví tam, kam ho vítr zavane

Silvestrovské oslavy nijak neřeší, prostě to tak nějak přijde samo. „Já vlastně nikdy nevím, jak ten Silvestr dopadne a jestli bude malý nebo velký, či jestli budu doma nebo s nejbližšími přáteli. Vlastně pokaždý je to úplně jinak,“ vzpomíná. Takže možná by to mohlo být jako s těmi dárky a fanoušci by mohli napsat i to, kde má letos konec roku a začátek toho nového oslavit.

Honzu Kopečného můžete vidět v novém seriálu televize Prima ZOO, který poprvé spatříte na vašich obrazovkách už od ledna 2022!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.