Seriály a filmy

20. prosince 2021 05:45

Nový seriál ZOO s Evou Burešovou od 13. ledna na Primě. Sledujte exkluzivní upoutávky!

ZOO (1) - upoutávka

Natáčení nového seriálu FTV Prima ZOO je v plném proudu, aby také ne, když se jeho první epizoda na obrazovkách objeví už ve čtvrtek 13. ledna 2022! Pokud vás zajímá, jak bude seriálová novinka vypadat, zlehka přičichnout k její atmosféře můžete právě teď díky zbrusu novým teaserům. Podívejte se na ně on-line nebo v televizním vysílání na Primě.

Začátkem září padla první klapka nového seriálu FTV Prima s názvem ZOO, který diváky zavede, jak už jeho název napovídá, do zoologické zahrady.

Bavit vás budou nejenom exotická zvířata, o která nebude na obrazovkách nouze, ale také herecké hvězdy v čele s Evou Burešovou, která ztvární roli designérky Viky.

Herci seriálu ZOO

Eva Burešová v nové roli

V nových teaserech, které můžete momentálně vídat v televizi, připadne každému herci jeho zvířecí protějšek. Eva Burešová tak bude spojována s roztomilou opičkou:

Evě Burešové bude sekundovat její kolegyně Míša Pecháčková, která hraje Sidonii, zkráceně Sid, nezvedenou dědičku sklářského impéria, jež ale na rodinné tradice kašle a vydává se za svým snem – stát se ošetřovatelkou v ZOO, a to zcela proti vůli své rodiny. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za vlastními sny.

Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová, známá například ze seriálu Sestřičky, a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním:

„Viktorie je upřímná, někdy až moc. Ale je hodná. Snad se vám bude líbit,“ přemýšlí o své nové postavě Eva Burešová, která se na place „nehne“ od Michaely Pecháčkové, jež si jako ošetřovatelka zpočátku projde celou zahradou, nakonec ale zakotví u žiraf, kde je jí nejlépe. Není proto divu, že Míše Pecháčkové alias Sid připadne jako zvířecí protějšek samozřejmě žirafa. „Je to milá a hlavně cílevědomá holka, což máme společné,“ popisuje svoji postavu Michaela Pecháčková.

Podívejte se na teaser seriálu ZOO s Míšou Pecháčkovou:

Trojici ústředních postav doplňuje Robert Urban alias Petr Kříž, mladý vdovec a otec dvou malých dětí. Coby jejich chůva nastoupí k Petrovi existenčními problémy zatížená Viky (Eva Burešová) a od začátku bude jasné, že i když se ti dva škádlívají, dříve či později se mezi nimi rozvine upřímný cit. Také Robert Urban „vyfasoval“ v rámci teaserů své zvířátko, kterým je zebra.

Podívejte se na teaser s Robertem Urbanem:

V seriálu ZOO si zahraje i Šimon Bilina jako Adam Hruška řečený Haďák, veterán z Afghánistánu, kriminálník, ale jak už přezdívka napovídá, především hlavní chovatel plazů.

Sledujte teaser s Šimonem Bilinou:

Na koho dalšího se můžete v novém seriálu ZOO těšit? Fortelnou matku sklářského rodu si zahraje Jana Švandová. V ústředních rolích vás dále bude bavit Štěpán Benoni jako nejlepší kamarád Viky, ale také Lucie Polišenská a Pavla Tomicová jako svérázné sestry.

Výraznou roli hraje Veronika Freimanová. „Její“ Marie Roklová přichází do ZOO jako ředitelka, aby změnila její fungování. Lehké to ale mít nebude, bude se muset potýkat s konkurentem Lubošem Brázdou, který je přesvědčen o tom, že měl zoologickou zahradu vést právě on:

Seriál ZOO sledujte od čtvrtka 13. ledna na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.