zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Těšte se! Nový seriál ZOO s Burešovou, Pecháčkovou a Taclíkem spustí Prima 13. ledna 2022

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 04.11.2021
Prima chystá další novinku! Řeč je o zbrusu novém rodinném seriálu, který se jmenuje ZOO. V roli hlavních hrdinek se představí Eva Burešová coby Viktorie „Viki“ Janečková, chůva dětí v rodině soudce a také nadějná zpěvačka, a Michaela Pecháčková jako Sidonie Anna Novotná, mladá dědička sklářského impéria, která začne pracovat v zoologické zahradě. Obě mladé dámy spojí dohromady nejen osud, ale i touha jít za svými vlastními sny.

reklama

Natáčení seriálu ZOO je již v plném proudu. Nový rodinný seriál s oficiálním názvem ZOO, v němž jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková, už herce zaměstnává na plné obrátky. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a „Slunečná“ Eva Burešová coby Viki.

Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny.

Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová známá například ze seriálu Sestřičky a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. „Viktorie je upřímná. Někdy až moc, ale je hodná. Snad se vám bude líbit,“ přemýšlí o své nové postavě Eva Burešová, která se na place „nehne“ od Michaely Pecháčkové. 

Eva Burešová a Štěpán Benoni v novém seriálu ZOO.
Autor: FTV Prima Eva Burešová a Štěpán Benoni v novém seriálu ZOO.

„Točím téměř každý den a musím přiznat, že je to báječné i náročné zároveň. S Evou jsme si sedly a je to fajn, na place jsme neustále spolu. Stejně hezky se mi točí také se Sabinou Laurinovou a Markem Taclíkem, teď nás čeká spousta společných dní. Jde to dobře a jsem ráda, že jsem se dostala na místa i ke zvířatům, kam bych jinak neměla šanci se ani přiblížit,“ usmívá se začínající hvězda, na které už okolí vyzvídá, o čem nový seriál ZOO bude.

Padla první klapka nového rodinného seriálu televize Prima, který nese pracovní název ZOO.

Eva Burešová, Míša Pecháčková i Sabina Laurinová hvězdami nového seriálu ze ZOO

„Dostala jsem spoustu pozitivních reakcí, že se lidi na seriál těší. Zajímají se, co budu mít s Evou společného, vyzvídají, o čem seriál kromě zvířat bude. Dostalo se mi i hodně podpory, a to mě těší,“ přiznává seriálová Sid.

Kromě zmíněných dam se diváci mohou těšit na staré oblíbené tváře, například na Lucii Polišenskou, Pavlu Tomicovou, Davida Gránského, Štěpána Benoniho, Sabinu Laurinovou, ale i na nové hrdiny v podání Veroniky Freimanové, Marka Taclíka, Roberta Urbana, Šimona Biliny a spousty dalších.

Podívejte se, co již o své postavě prozradil herec Šimon Bilina:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ZOO - Šimon Bilina

Prima chystá na příští rok hned dvě novinky. Vedle ZOO představí také zcela unikátní pořad DREAM TEAM – Mistři dílny. „Nové pořady budou vlajkovými loděmi na další sezonu. Pořad DREAM TEAM – Mistři dílny nemá svým pojetím obdoby za celou dobu existence skupiny Prima. Vybrali jsme celkem dvanáct mužů a žen, kteří mají takzvaně zlaté české ručičky a jsou těmi nejlepšími v řemeslných a rukodělných oborech.

Seriál ZOO navazuje svým divácky atraktivním prostředím na úspěšné seriály, jako jsou Slunečná, Ohnivý kuře nebo Vinaři. Věříme, že bude příjemnou zábavou u obrazovek pro celou rodinu,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima. 

Moderátor Vojta Kotek a porotci Kamila Douděrová a Šimon Caban.

Vojta Kotek jako moderátor pořadu DREAM TEAM – Mistři dílny. Prověří zlaté české ručičky

Nový seriál televize Prima se natáčí v ZOO ve Dvoře Králové.

Taclík jako Hrošík. Laurinová surikata. V jakém zvířeti se vidí herci seriálu ZOO? To vás pobaví!

reklama

Související témata: ZOO , seriál ZOO , premiéra seriálu , rodinný seriál , Eva Burešová , herci seriálu ZOO , Míša Pecháčková

reklama

Přečtěte si také

reklama